Новини

6 ідей смачного та корисного сніданку для дитини

Часто нагодувати дитину — ціла проблема, особливо якщо йдеться про малюків дошкільного віку. Одні продукти їм ще не дозволено їсти, інші не викликають інтересу, тому просидіти з ложкою можна дуже довго. На щастя, є страви, які точно сподобаються кожній дитині та підійдуть для повноцінного поживного сніданку. photo-1606859191214-25806e8e2423?q=80&w=2035&auto=format&fit=crop&ixlib=rb-4.0.3&ixid=M3wxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8fA%3D%3D

Молочна каша

Постійний лідер хлопчиків і дівчаток у всьому світі. Найкориснішою вважається вівсяна каша, але не всі малюки погоджуються її їсти. Вдалою альтернативою стане гречка чи рис із молоком, приготовані з додаванням цукру, меду або варення. Щоб дитина зацікавилася їжею, можна прикрасити тарілку свіжими чи замороженими ягодами, шматочками фруктів або сухофруктів.

Сирна запіканка

Сир — джерело натурального кальцію, необхідного для розвитку опорно-рухового апарату. Шматок сирної запіканки, приготованої з додаванням яєць, сметани, шматочків фруктів чи сухофруктів, стане найкращим початком дня. Секрет приготування простий та часто зустрічається онлайн: кухарі подрібнюють бажані інгредієнти, заливають соусом або топінгом і ставлять листи у духові шафи. Десерт повинен залишатися трохи вологим, щоб у ньому збереглися всі вітаміни та мікроелементи.

Млинці з начинкою або топінгом

Апетитні млинці не залишать байдужими жодного малюка. Начинка в них може бути різною: від поживних варіантів (наприклад, курка + гриби або вершковий сир + червона риба) до солодких рішень (з полуницею, грушею, яблуками, смородиною, а також сиром та родзинками). Для різноманітності можна посмажити пишні оладки або зробити соковиті сирники.

Веселий омлет чи яєчня

Страви з яєць — безпрограшний варіант, а якщо додати до них ще й оригінальне оформлення, то дитина точно захопиться. Можна викласти симпатичну мордочку з моркви та горошку, яскраві елементи у вигляді солодкого перцю та цукіні, або просто натерти сир, щоб додати страві пікантності. Найкориснішими вважаються омлети, приготовані на пару або в духовці.

Паста з м’ясом, сиром, овочами

Паста з твердих сортів пшениці — це джерело складних вуглеводів, які відповідають за енергію та розумову роботу. Під час приготування важливо не переварити макарони, інакше вони втратять корисні властивості. Як начинку можна вибрати будь-що: від соусу болоньезе до вершкової заправки зі шматочками сьомги. Прекрасним варіантом заміни класичної пасти може бути гречана або рисова локшина.

Правильні бутерброди

Ми звикли вважати бутерброди фаст-фудом та шкідливою «сухом’яткою», але це далеко не так. Можна приготувати смачний та корисний варіант, який сподобається дітям. Візьміть цільнозерновий хліб або булочку, додайте відварене м’ясо (куряча грудка або яловичина) чи рибу (підійдуть тунець, форель, горбуша), а також кілька скибочок свіжих овочів. Можна приготувати бутерброд з нежирним сиром та пісною шинкою або зробити сендвіч з печінкою тріски та відвареним яйцем. Будь-який з цих сніданків зарядить малюка енергією на цілий день!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України