Авторські статтіФотогалерея

58-річна письменниця з Великобританії показала кращу фігуру, ніж у Кардаш’ян. Фото

Її форми нітрохи не гірші, ніж у зірки реаліті

Британка Керол Вордерман відома у всьому світі як магістр технічних наук, математик, яка пише підручники та посібники з математики для дітей. Вона навіть була радником з питань математичної освіти при колишньому прем’єр-міністрові Великобританії.

Але в самій Англії Керол популярна ще й через свою неймовірну фігуру. Її навіть називають британською Кардашян. Адже Вордерман вже 58 років! Проте нещодавно вона знову продемонструвала свої чудові (і, здається, вони ще більше збільшилися) форми.

58-летняя писательница показала фигуру круче, чем у Кардашьян

Керол не раз доводила, що розум і краса – цілком сумісні для жінки речі. Саме поєднання цих якостей нікого її, до всього іншого, ще й популярної телеведучої. Довгі роки вона вела інтелектуальне шоу Countdown і входила в число найбільш високооплачуваних телеведучих країни.

Між іншим, на початку своєї кар’єри, коли вона прийшла в одну з телекомпаній на співбесіду, дівчині сказали, що для телезірки у неї дуже скромний бюст. Можливо, Вордерман запамятала ці слова і надалі чимало попрацювала над своїми формами. Правда, пластичні операції Керол заперечує, каже, що старанну роботу в спортзалі і правильне харчування ніхто не відміняв.

58-летняя писательница показала фигуру круче, чем у Кардашьян

58-летняя писательница показала фигуру круче, чем у Кардашьян

Між іншим, вона стала єдиною знаменитістю, яка двічі вигравала британський конкурс Rear of the Year, де всенародним голосуванням визначали володарів найкрасивішою п’ятої точки. І відбувалося це в 2011 і 2014 роках – тобто коли Вордерман було вже за 50.

«Я дуже боялася цифри 50, – зізнавалася Керол в інтерв’ю. — Мені здавалось, що життя на цьому закінчується, у мене навіть була депресія. Алев тому числі і завдяки перемозі в цьому цікавому конкурсі тривога відступила. Я зрозуміла, що привабливою можна бути в будь-якому віці».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України