58-річна письменниця з Великобританії показала кращу фігуру, ніж у Кардаш’ян. Фото

Її форми нітрохи не гірші, ніж у зірки реаліті

Британка Керол Вордерман відома у всьому світі як магістр технічних наук, математик, яка пише підручники та посібники з математики для дітей. Вона навіть була радником з питань математичної освіти при колишньому прем’єр-міністрові Великобританії.

Але в самій Англії Керол популярна ще й через свою неймовірну фігуру. Її навіть називають британською Кардашян. Адже Вордерман вже 58 років! Проте нещодавно вона знову продемонструвала свої чудові (і, здається, вони ще більше збільшилися) форми.

Керол не раз доводила, що розум і краса – цілком сумісні для жінки речі. Саме поєднання цих якостей нікого її, до всього іншого, ще й популярної телеведучої. Довгі роки вона вела інтелектуальне шоу Countdown і входила в число найбільш високооплачуваних телеведучих країни.

Між іншим, на початку своєї кар’єри, коли вона прийшла в одну з телекомпаній на співбесіду, дівчині сказали, що для телезірки у неї дуже скромний бюст. Можливо, Вордерман запамятала ці слова і надалі чимало попрацювала над своїми формами. Правда, пластичні операції Керол заперечує, каже, що старанну роботу в спортзалі і правильне харчування ніхто не відміняв.

58-летняя писательница показала фигуру круче, чем у Кардашьян

58-летняя писательница показала фигуру круче, чем у Кардашьян

Між іншим, вона стала єдиною знаменитістю, яка двічі вигравала британський конкурс Rear of the Year, де всенародним голосуванням визначали володарів найкрасивішою п’ятої точки. І відбувалося це в 2011 і 2014 роках – тобто коли Вордерман було вже за 50.

«Я дуже боялася цифри 50, – зізнавалася Керол в інтерв’ю. — Мені здавалось, що життя на цьому закінчується, у мене навіть була депресія. Алев тому числі і завдяки перемозі в цьому цікавому конкурсі тривога відступила. Я зрозуміла, що привабливою можна бути в будь-якому віці».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh