Життя

5 знаків Зодіаку, які найбільш складні у відносинах

Існує безліч причин, по яких вас можуть вважати важким людиною у відносинах. Хочете дізнатися, в чому ваша складність – шукайте собі серед цих 5 знаків Зодіаку:

Можливо, ви занадто владні або, навпаки, попускаєте партнеру, може бути, ви занадто емоційні та вразливі або чіпляєтеся до дрібниць. Існує безліч причин, по яких вас можуть вважати важким людиною у відносинах. Хочете дізнатися, в чому ваша складність – шукайте себе серед цих 5 знаків Зодіаку:

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Діва — самодостатній знак, вона не вважає, що відносини запропонують їй ті, чого вона не зможе домогтися сама. Відносини з нею подібні судового процесу. Вас будуть детально вивчати з усіх боків і дізнаватися ваші таємниці, слабкі місця і пристрасті.

Діва також суб’єктивна і відсторонена. Вона воліє тримати вас на відстані витягнутої руки, тому що їй подобається відчувати, що вона володіє ситуацією. Майже неможливо змусити її відкритися, тому що вона занадто зациклена на самоконтролі.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Скорпіон дуже пристрасний і разом з тім холоднокровний у відносинах. Він може бути дуже лагіднім і ніжним зараз, а через хвилину відстороненим і сердитим. За його змінами настрою дуже складно встигати, але, що найгірше, – його неможливо передбачити.

Скорпіон активно захищає своє серце, перш ніж відкритися комусь, і не дозволити собі бути сприйнятливим до любові. Вам доведеться докласти багато зусиль, щоб пробити його захисний панцир недовіри. Крім того, якщо він все ще не зрозумів, як ставитися до вас, він може бути емоційно нестійким і непередбачуваним.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Стрілець не любити прив’язуватися, він — шанувальник близьких, але ні до чого не зобов’язуючих зв’язків. Йому більше подобається сам процес залицяння і початковий етап відносин, потім же він самоусувається з шляху партнера.

Стрілець воліє флірт і знайомства з новими людьми, замість серйозних стосунків. Він також легковажний і імпульсивний.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Козерогові було б лекше у відносинах, якщо б він не був такий обережний. Його практична натура виграє у всіх сферах, крім любові, яка передбачає ризик, на який Козерогові важко зважитися.

Для Козерога набагато спокійніше вступати в легекі, які ні до чого не зобов’язують зв’язки, замість того, щоб до кого-небудь прив’язуватися і боятися, що йому заподіють біль.

Козеріг дуже діловитий для побачень. Зустріч з новим партнером може більше бути схожим на інтерв’ю, ніж на побачення, тому що Козеріг методичний і послідовний. Він довіряє своїй голові набагато більше, ніж серця.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Водолій — незалежний знак. Крім того, він відчужений людина, воліє бути на самоті, ніж стати вразливим перед кимось. Це робить його холодним і віддаленим. Він хоче захистити себе від болю чи непорозуміння, тому дуже складний у стосунках людина.

Його відчуження і його численні маски не дозволяють його потенційним партнерам зрозуміти його.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України