Життя

5 справжніх улюбленців Щура по знаку Зодіаку 2020 року

Вдача супроводжує їм

Удача подібна дорогоцінним каменям, що роздробилися в пилюці. Багато подорожні в сумі проходять по них, навіть не помічаючи. Цим знакам рік Білої Металевої Щури підкинув кілька таких каменів. Їм тепер залишилося помітити свої скарби, а помітивши, оцінити по перевагам.

Риби (20.02 – 20.03)

Представники цього знака, справжні улюбленці цього року. У них має бути добре все і у всьому. Робота, бізнес, відпочинок і особисте життя, все повинно йти добре і навіть чудово. Найголовніше – нічого не зіпсувати і не пропустити. Хоча, з іншого боку, гонитва за двома зайцями теж ні до чого доброго не приводити.

Наприклад, якщо виникає стійке відчуття, що попередня робота набридла, то не варто надто вже за неї чіплятися. Хоча страх втратити стабільний дохід може бути дуже сильним, зайва паніка користі точно не принесе. Має сенс зосередитися на сім’ї, друзів і хобі, черпаючи сили звідти. І, як знати, можливо, саме там знайдеться і нова, цікава і вигідна робота.

Рак (22.06 – 22.07)

Тут везіння зосереджено в області роботи, кар’єра кур’єри і фінансів. У Раків, зазвичай повільних і неквапливих, навіть з’єднання являється шанс обійти конкурентів. Багатство і успіх почне сам плисти в руки, головне не пропустити його, не злякатися, але і не побажати всього і відразу.

Навіть якщо на перший погляд все валитися, і можливостей більше немає, паніці краще не піддаватися. Успіх – знак цього року для Раків. Нехай навіть невеликий.

А там, хто знає, може бути, навіть маленький успіх призведе до чогось більшого.

Водолій (21.01 – 19.02)

Треба сказати відразу, зірок з неба 2020 рік Водоліям не обіцяє. Але відпочинок, спокій і умиротворення – цілком. Навіть якщо життя виявиться більш втомливою і марного, ніж хотілося б. У цьому році не варто нехтувати хвилинами відпочинку, споглядання і переосмислення. Не варто занурюватися в суєту, як би вона не намагалася затягнути в свої мережі.

Відпочинок і тиша – символи цього року для Водоліїв.

Козеріг (23.12 – 20.01)

Представників цього знаку чекає рік, насичений бурхливими і яскравими подіями, головне, встигати їх ловити. Ентузіазм, оптимізм і життєлюбність Козерогів принесуть в їх життя ще більше яскравих фарб.

Особливо має везти в особистому житті, відпочинок і подорожі. Головне-не переборщити з розвагами і пригодами. Не завадить стежити за здоров ям в цілому і артеріальним тиском в особливості.

Близнюки (22.05 – 21.06)

У 2020 році на тих, хто народжений під знаком Близнюків можуть посипатися вигідні пропозиції. І, для того, щоб розібратися в цьому достатку, Близнюкам знадобляться всі їхні найкращі якості, такі, як широкий кругозір і невтомність. Можна особливо не скромничати, вибираючи всі найвигідніша, щедре і цікаве.

А вісь з витратами краще не поспішати, намагаючись вкласти отримані кошти як можна надійніше. При цьому не варто відмовляти собі в дорогу покупку, але такою, про яку давно мріяли. На дрібне та повсякденне краще надто вже не розмінюватися, воно не піде.

Підсумки

Це основні рекомендації для знаків, але не варто сприймати їх занадто буквально. Наприклад, раптом у кого-небудь Місяць з’єднання єдналася з Марсом, і все це відбулося в Скорпіоні. Таке може багато чого змінити. Так що гороскопи створюються аж ніяк не для суворого, буквального проходження. Це не накази. Вони потрібні лише для того, щоб краще зрозуміти себе, відчути свою інтуїцію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України