Життя

5 секретів, які ви повинні розповісти своєму обранцеві

Це наші таємні слабкості і сили, те, що ми не хочемо, щоб всі знали про нас, те, що ми заперечуємо в собі.

5 секретов, которые вы должны рассказать своему избраннику

Це наші таємні слабкості і сили, те, що ми не хочемо, щоб всі знали про нас, те, що ми заперечуємо в собі. Це дзеркало, в яке ми боїмося заглядати, тому що відбиття там не збігається з реальністю.

Це те, в чому ми обманюємо себе і знаходимо виправдання, що ми не хочемо визнати. Це особисті рани на серці або травми, які важко згадувати. Це те, що ми зберігаємо в таємниці від всіх, навіть від самих улюблених, щоб захистити себе.

Часто ці секрети ховаються за великими емоційними стінами, і навіть якщо ми дуже хочемо, нам важко про це говорити. Якщо у вас подібні таємниці, то ви повинні нарешті розповісти їх тому, кого обрали собі в супутники життя:

1. Я боюся відкриватися людині, тому що раніше зазнав насильство або глузування.

Може, у вас у минулому була психологічна травма. Наприклад, дитина наробила в штани прямо в школі і над нею сміявся весь клас. Або це можуть бути спогади про сексуальні домагання в дитинстві. Все це змушує людину придушувати свої почуття, і для цього в хід часто йдуть різні залежності.

2. Щоб задовольнити себе, я дивлюся порно, а не займаюся сексом з партнером.

Можливо, через якусь сексуальну психологічну травму ви відчуваєте себе негідним партнером для сексу. Тому для задоволення власних потреб вдаєтеся до мастурбації, не бажаючи зустрічатися з власними демонами в реальному секс зі своєю половинкою. Але це те, у чому їй варто зізнатися.

3. Моя залежність дозволяє мені забути про біль.

Якщо причина вашого неадекватної поведінки лежить не на поверхні, то ваш партнер повинен це знати. Залежність може бути не тільки від алкоголю, наркотиків, а ще від сексу, переїдання, телевізора, шопінгу або азартних ігор.

4. Я заїдав свої емоції.

Своїм емоційні потреби, які не задовольняються у відносинах, ви заїдете солодощами під час опівнічних забігів на кухню. Таємно, поки ніхто не бачить, ви отримуєте насолоду хоча б від їжі. Але ніякі шоколадки не замінять вам відчуття, що ви по-справжньому кохані і цінні.

5. Я боюся, що якщо признаюся у своїх дивацтва, ти покинеш мене.

Але якщо ми не зізнаємося, ми ніколи не впораємося з нашими внутрішніми демонами, з нашими психологічними травмами та емоційними потребами. Правда може бути трохи неприємно, але жити у брехні ще гірше.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України