5 років на фронті – боєць 14 бригади своїй мрії не зрадив

ЗА 5 ФРОНТОВИХ РОКІВ СВОЇЙ МРІЇ НЕ ЗРАДИВ!

Місяць тому наш побратим відзначив своєрідний ювілей – 5 років на фронті… Із першого свого фронтового дня у далекому вже 2014 і до сьогодні Володимир служить у тому ж підрозділі нашої народженої та загартованої в боях 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, і навіть у тій самій роті!

-Змінювалися посади, обов’язки, але не змінилася мрія і мета. Не ми розпочали цю війну, але нам її закінчувати. Власне, заради цього я тут – заради Перемоги, бо для чого, в іншому випадку все це було? – Каже Володимир. – Взагалі-то я сам із Дніпра, і за ці 5 років, не приховуватиму, мав можливість піти на службу в іншу військову частину, яка дислокується ближче додому, але не захотів. Тут моя князівська бригада, тут мій підрозділ, хлопці, які за роки війни стали для мене навіть не побратимами, – братами! Ми разом пройшли через 5 пекельних фронтових років, ми разом – із початку і до завершення…

Удома на Володю чекають рідні, мама, кохана, 16-річний син Дмитро, якій займається тайським боксом, є учасником та переможцем багатьох турнірів, і рівняється на батька, – мріє пов’язати свою долю з військом.

– Звичайно ж, я не бажаю синові пройти мій шлях, – запевняє Володимир. – Війна – тяжка і брудна робота. І лягла вона, так уже сталося, на плечі нашого покоління. І наш обов’язок – зробити все, аби наші діти, наші сини, якщо оберуть справою життя військову службу, служили в мирній країні…

В мирній і сильній, на яку ніяка нечисть більше ніколи не посміє зазіхнути! Так буде, я знаю! Ми зробимо для цього все! Слава Україні! Героям Слава!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh