Війна рф проти України

5 років на фронті – боєць 14 бригади своїй мрії не зрадив

ЗА 5 ФРОНТОВИХ РОКІВ СВОЇЙ МРІЇ НЕ ЗРАДИВ!

Місяць тому наш побратим відзначив своєрідний ювілей – 5 років на фронті… Із першого свого фронтового дня у далекому вже 2014 і до сьогодні Володимир служить у тому ж підрозділі нашої народженої та загартованої в боях 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, і навіть у тій самій роті!

-Змінювалися посади, обов’язки, але не змінилася мрія і мета. Не ми розпочали цю війну, але нам її закінчувати. Власне, заради цього я тут – заради Перемоги, бо для чого, в іншому випадку все це було? – Каже Володимир. – Взагалі-то я сам із Дніпра, і за ці 5 років, не приховуватиму, мав можливість піти на службу в іншу військову частину, яка дислокується ближче додому, але не захотів. Тут моя князівська бригада, тут мій підрозділ, хлопці, які за роки війни стали для мене навіть не побратимами, – братами! Ми разом пройшли через 5 пекельних фронтових років, ми разом – із початку і до завершення…

Удома на Володю чекають рідні, мама, кохана, 16-річний син Дмитро, якій займається тайським боксом, є учасником та переможцем багатьох турнірів, і рівняється на батька, – мріє пов’язати свою долю з військом.

– Звичайно ж, я не бажаю синові пройти мій шлях, – запевняє Володимир. – Війна – тяжка і брудна робота. І лягла вона, так уже сталося, на плечі нашого покоління. І наш обов’язок – зробити все, аби наші діти, наші сини, якщо оберуть справою життя військову службу, служили в мирній країні…

В мирній і сильній, на яку ніяка нечисть більше ніколи не посміє зазіхнути! Так буде, я знаю! Ми зробимо для цього все! Слава Україні! Героям Слава!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України