5 практичних способів відновити зв’язок з Марією впродовж травня

Католицька Церква вважає наші відносини з Марією дуже важливими. Цілий місяць травень у нашій Церкві є присвячений на її честь і кожного вірного закликають впродовж цього місяця наблизитись до Діви Марії.

Ми знаємо, що Марія є матір’ю Ісуса, а тому і матір’ю кожного з нас. Однак чи шукаємо ми її проводу? Чи молимось за її заступництвом? Чи довіряємо себе її опіці?

Впродовж травня Церква закликає нас відвідати свою небесну маму, більше дізнатись про неї і зростати в любові до неї.

1. Зрозумій її: Марія як посередниця

Навіщо молитись за заступництвом Марії, якщо ми можемо звернутись до Бога з нашими молитвами? Що має на увазі Церква, називаючи Марію «посередницею»? Виділи час і задумайся над цим.

2 .Молись про її заступництво: Ріки мудрості

Як часто ти молишся на вервиці? Ця форма молитви є легкою і доступною для усіх, і всі, хто її моляться, отримують багато ласк!

3. Пізнай її під новим іменем: Діва відкуплення

Ми знаємо багато імен Марії, якими її називали народи впродовж століть. Цього місяця дізнайся більше про значення імені «Діва відкуплення» і ту роль, яку вона відіграє у нашому відкупленні. Цей титул запровадив о. Пол Вотсон, засновник францисканського чину відкуплення, і з його допомогою ми можемо краще зрозуміти, що усі ласки, отримані в Христі, приходять до нас через Марію.

4. Вивчай марійне богослів’я: Марія у Писанні

Якщо ти готовий заглибитись у маріологію, прочитай книжку чи прослухай курс католицького видавництва. Ознайомся з основними подіями в житті Марії, які описує Біблія, і що вони можуть означати для нас, католиків.

5. Шануй її: в себе вдома або в церкві

Травень – чудовий місяць для того, щоб виявити свою любов до Марії у відчутний спосіб. Ти можеш принести квіти до її образу в церкві або ж поставити її образ на видному місці у себе вдома. Якщо у тебе є діти, то це чудова нагода показати їм в простий спосіб як любити і шанувати нашу Небесну Матір.

за матеріалами catholic-link.org

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh