5 перевірених книжок для підвищення продуктивності

Продуктивність – дуже важлива властивість, яка якнайкраще репрезентує людину та показує результати її діяльності. Не завжди продуктивність визначає кількістю, дуже часто важливішу роль грає якість. Як правильно розставити пріоритети і збирати дозрілі плоди своєї роботи на втіху собі та іншим?

Книги з тайм-менеджменту

Планування часу безпосередньо пов’язано з пам’яттю. Як один з кращих прикладів книг з розвитку пам’яті можемо згадати книжку Кевіна Горслі «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування». Автор, що є світовим рекордсменом з запам’ятовування перших десяти тисяч цифр числа «пі», ділить стратегіями, вправами та інструментами щодо покращення пам’яті, які дозволять бути не лише більш креативним та продуктивним, а ще й ерудованим.

Книги з особистої ефективності є корисними з двох причин – як для власного зростання, так і для зростання професійного. Книжка «Живи на повну! Керуй енергією, а не часом – стань успішним і щасливим» – перевірений посібник життя в умовах постійної швидкості зі збереженням духовної складової. Автори діляться методикам ефективного спрямовування енергії для отримання максимально позитивного результату як на роботі, так і в стосунках.

Книги з саморозвитку важко уявити без «7 звичок надзвичайно ефективних людей». Підручник Стівена Кові для багатьох успішних і щасливих бізнесменів став настільною книжкою. У чому секрет? У тому, що правила, про які розповідається у книжці, базуються не на зовнішніх атрибутах успішності (що у будь-якому випадку є тимчасовими), а на чеснотах, що дозволять бути чесним з собою, а заодно успішним у всіх сферах діяльності.

Цікаво дізнатися, яким чином можна вдосконалити бізнес або свою роль у компанії? У такому випадку радимо прочитати «Тут клює» українського бізнесмена Дмитра Томчука. Автор без прикрас ділиться досвідом ведення бізнесу в українських реаліях. Що працює, що не працює, які можуть бути помилки на шляху зростання – це та не тільки читайте у книжці, яка є одним з яскравих представників сучасної бізнес-літератури.

«Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріорірети» – ця книжка навчає тому, як відрізнити важливе від несуттєвого. Техніка «есенціалізму», запропонована автором Грегом Маккеоном, застосовується такими персоналом таких компаній, як Facebook, Google та Twitter. Впоратися з усім неможливо – тож опануйте спосіб зрозуміти, що насправді важливе та налаштувати механізм роботи, щоб не відчувати себе постійно зайнятим.

«Сила волі. Шлях до влади над собою» – книжка, що містить не лише теоретичну частину, а й практичну. Вправи, наведені у розвідках Келлі Макгонігал, дозволяють натренувати силу волі так само, як і м’язи. Варто лише не зважати на дискомфорт, що виникає і це дозволить зробити усе, що ви хочете – в сім’ї, кар’єрі, бізнесі, а також звільнитися від шкідливих звичок. Сила волі – не абстрактне філософське поняття, а таке, з яким можна працювати, взаємодіяти та тренувати. Дізнавайтесь більше про силу волі та ставайте більш продуктивними. Усе легше, ніж здається!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh