Новини

5 перевірених книжок для підвищення продуктивності

Продуктивність – дуже важлива властивість, яка якнайкраще репрезентує людину та показує результати її діяльності. Не завжди продуктивність визначає кількістю, дуже часто важливішу роль грає якість. Як правильно розставити пріоритети і збирати дозрілі плоди своєї роботи на втіху собі та іншим?

Книги з тайм-менеджменту

Планування часу безпосередньо пов’язано з пам’яттю. Як один з кращих прикладів книг з розвитку пам’яті можемо згадати книжку Кевіна Горслі «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування». Автор, що є світовим рекордсменом з запам’ятовування перших десяти тисяч цифр числа «пі», ділить стратегіями, вправами та інструментами щодо покращення пам’яті, які дозволять бути не лише більш креативним та продуктивним, а ще й ерудованим.

Книги з особистої ефективності є корисними з двох причин – як для власного зростання, так і для зростання професійного. Книжка «Живи на повну! Керуй енергією, а не часом – стань успішним і щасливим» – перевірений посібник життя в умовах постійної швидкості зі збереженням духовної складової. Автори діляться методикам ефективного спрямовування енергії для отримання максимально позитивного результату як на роботі, так і в стосунках.

Книги з саморозвитку важко уявити без «7 звичок надзвичайно ефективних людей». Підручник Стівена Кові для багатьох успішних і щасливих бізнесменів став настільною книжкою. У чому секрет? У тому, що правила, про які розповідається у книжці, базуються не на зовнішніх атрибутах успішності (що у будь-якому випадку є тимчасовими), а на чеснотах, що дозволять бути чесним з собою, а заодно успішним у всіх сферах діяльності.

Цікаво дізнатися, яким чином можна вдосконалити бізнес або свою роль у компанії? У такому випадку радимо прочитати «Тут клює» українського бізнесмена Дмитра Томчука. Автор без прикрас ділиться досвідом ведення бізнесу в українських реаліях. Що працює, що не працює, які можуть бути помилки на шляху зростання – це та не тільки читайте у книжці, яка є одним з яскравих представників сучасної бізнес-літератури.

«Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріорірети» – ця книжка навчає тому, як відрізнити важливе від несуттєвого. Техніка «есенціалізму», запропонована автором Грегом Маккеоном, застосовується такими персоналом таких компаній, як Facebook, Google та Twitter. Впоратися з усім неможливо – тож опануйте спосіб зрозуміти, що насправді важливе та налаштувати механізм роботи, щоб не відчувати себе постійно зайнятим.

«Сила волі. Шлях до влади над собою» – книжка, що містить не лише теоретичну частину, а й практичну. Вправи, наведені у розвідках Келлі Макгонігал, дозволяють натренувати силу волі так само, як і м’язи. Варто лише не зважати на дискомфорт, що виникає і це дозволить зробити усе, що ви хочете – в сім’ї, кар’єрі, бізнесі, а також звільнитися від шкідливих звичок. Сила волі – не абстрактне філософське поняття, а таке, з яким можна працювати, взаємодіяти та тренувати. Дізнавайтесь більше про силу волі та ставайте більш продуктивними. Усе легше, ніж здається!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України