Життя

5 ознак, що ти всього лише його коханка

Як зрозуміти, чи не бреше він?

Ви зустрічаєтеся вже деякий час, вам весело, ти вважаєш, що у вас є майбутнє, але потім все раптом змінюється. У тобі закрадаються підозри, тому що деякі речі не складаються. Як зрозуміти, чи не бреше він?

Якщо ти вважаєш, що він просто бабій, може твоя інтуїція не підводить тебе. 5 ознак, що ти справді можеш бути лише його коханкою:

1. Ви бачитеся тільки в певний час щотижня.

Може він сам відразу встановив годину: вечір кожної середи чи четверга. Але на початку відносин, коли люди закохані і одержимі один одним, вони хочуть бачитися як можна частіше. Вони підлаштовують свій графік. Але якщо він може зустрічатися з тобою тільки в певні дні і тільки на певний час, щось не так.

2. Він дивно поводиться в соцмережі.

Може він ніяк не додасть тобі в друзі, кажучи, що майже не сидить там і в цьому немає сенсу. А може додає, але ніколи не лайкає і не коментує твої пости і фото, хоча ти бачиш, що він активний у спілкуванні з іншими.

3. Він дуже вимогливий до гігієни — своєї і твоєї.

Знаю, це може звучати дивно, але повір. Досвідчений бабій буде стежити за тим, щоб не пахнути твоїми парфумами, коли він повертається до своєї дружини або дівчини. І після сексу він теж буде намагатися завжди приймати душ.

4. Він зникає вечорами і вихідним.

Ви постійно листуєтеся протягом дня, але він замовкає, як тільки настає вечір і він йде додому. Він може говорити, що йде гуляти з собакою або готувати вечерю…і зникає на кілька годин. Не кажучи вже про ті, як він зникає з п’ятьма п’ятниці до понеділка.

5. Він пише тобі уривками.

Ти знаєш, що його телефон поруч з ним 24 години на добу. Так що будемо чесними: він відповідає лише тоді, коли хоче відповісти. Він точно прочитавши твоє повідомлення, так що або просто не хоче відповідати, або він зараз разом зі своєю дівчиною, так що не пише тобі, поки не залишиться один.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України