Авторські статтіЖиття

5 олігархів, які розбагатіли після 40 років

Припиніть критично оцінювати своє життя! Ці історії доводять, що починати нове ніколи не пізно.

5 олигархов, которые разбогатели после 40 лет

Багато людей в 30 років починають критично оцінювати своє життя і жалкують, що ще не встигли зробити нічого гідного. І в голові з’являється настирлива думка, що час минув, і залишається тільки змиритися з положенням справ.

Однак це не так. Ми розповімо вам історію людей, які доводять, що починати нове ніколи не пізно, і успіх прийде, тільки трохи пізніше.

 • Рей Крок, засновник mcdonald’s
  Ось, що пише Рей Крок у своїй знаменитій книзі «mcdonald’s: як створювалася імперія»: «В 1954 році мені було 52 роки. У мене був діабет і артрит. Мені вирізали жовчний міхур і більшу частину щитовидної залози. Але я вірив у майбутнє». І доленосний момент настав, коли Крок у 52 роки познайомився з братами Макдональдами.
 • Генрі Форд, засновник Ford Motor Company
  До 36 років Генрі Форд працював інженером-механіком в компанії Едісона. Перший автомобіль сконструював у 30 років, свою власну компанію заснував лише через десять років. Найбільший успіх прийшов до компанії з випуском моделі Ford T в 1908 році, Генрі Форду на той момент було 45 років. Докладно про це Генрі Форд пише у своїй книзі «Моє життя. Мої досягнення».
 • Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка, засновник інформаційного агентства Bloomberg
  У 39 років майбутній мільярдер Майкл Блумберг опинився на вулиці. «Важко повірити, але все це відбувалося зі мною”, — пише у своїй книзі «Блумберг про Bloomberg Майкл Блумберг, — Мені було 39 років, коли я почув: «Ти вільний». Я залишився без роботи, яка за останні 15 років стала для мене сенсом життя. На наступний ранок я почав працювати над створенням нової компанії Bloomberg. Все тільки починалося».
 • Джордж Сорос, найбільший інвестор у світі – А починалося все так. В кінці 1960-х, коли Соросу було вже під 40, він, прагнучи зайняти більш високу посаду в Arnhold & S. Bleichroeder, зміг переконати господарів компанії організувати два офшорних фонди та доручити йому управління ними. Нагальна робота в Arnhold & S. Bleichroeder наштовхнула на думку Сороса про створення власного фонду. Soros Fund Management, пізніше перейменований в Quantum Fund, не зазнав збитків ні за один рік. У 1971 році вартість активів фонду становила 12,5 мільйона доларів, а рік по тому — 20 мільйонів доларів. Соросу на той момент був 41 рік.
 • Сем Уолтон, засновник Wal-Mart
  Невеликий магазинчик Сема Уолтона в Ньюпорті процвітав впродовж п’яти років. Але несподівано грянув грім: власник будівлі відмовився пролонгувати договір оренди. Сем це страшно переживав. У 44 роки йому довелося починати все спочатку. Покинувши Ньюпорт, Сем з дружиною і дітьми перебрався в глухе містечко Бентонвіль і почав все з нуля: заснував магазин Five & Ten Cents («п’ять і десять центів»). Так народилася ідея супермаркету з самообслуговуванням — вперше в Америці і в світі. Ця ідея зробила Сема дуже багатою людиною.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України