У минулому році були випущені першокласні телефони від Samsung Galaxy S9 до iPhone XS – але що чекає нас в 2019-му? Можна очікувати нових і поліпшених флагманів, тому можна заглянути в кришталеву кулю, щоб передбачити майбутнє.
5G телефони
5G з’явиться точно. У той час як мережевої інфраструктури 5G ще немає, виробники смартфонів збираються застосовувати 5G як фішки 2019-го.
Навіть якщо користувачі довгий час не буде сигналом 5G, ця наклейка на коробці смартфона буде означати, що пристрій придатне для майбутньої технології, того будуть проводитись 5G-сумісні вироби.
Ряд гучних імен вже пообіцяли, що впровадять 5G протягом наступного року-такі компанії, як OnePlus, Samsung, Sony, Huawei та інші, заявили про своє бажання представити телефони 5G в 2019-м. Apple і Google відмовчуються, але цілком можуть застрибнути на підніжку.
Що ж конкретно дасть 5G при готовності до неї телефонів та інфраструктури? Звичайно, більш швидке завантаження (може бути, в сотні разів в деяких сценаріях) і велику ємність мережі – так що можна буде не боятися втратити сигнал в людного місці, наприклад, на стадіоні або вокзалі.
- Складні апарати
Вони будуть компактними і дорогими, але в майбутньому році складні смартфони з’єднання бути точно. Samsung вже демонстрував складаний прототип, мабуть, він буде одним з перших, виходять з такою технологією.
Гендиректор Huawei Річард Ю сказавши на запуск Mate 20, що його компанія також розробляє складну модель і готується запустити її в 2019 році. LG нічого не повідомляла з цього приводу, але з останніх патентних заявок компанії ясно, що і вона опрацьовує ці інновації.
Що може з’єднання явитися вже в січні, але треба бути готовими до того, що такі гаджети будуть занадто дороги.
Навіщо взагалі морочитися? Ну, головна перевага цієї технології очевидно – великий екран, як в планшеті, коли пристрій відкривається, і менший, зручний розмір телефону, коли це необхідно.
Android додає підтримку зміни розміру екрану, готуючись до нової хвилі пристроїв, альо може пройти якийсь час, поки Apple увійде в цей пул.
- Еволюція надрізу
Звичайно, ця мітка стала необхідною, оскільки виробники скорочують рамки навколо екрану. Датчики відбитків можна було перенести на задню частину телефону (чи замінити на Face ID, як у Apple), але для фронтальної камери був потрібен надріз.
У таких апаратах, як OnePlus 6T, надріз зменшено практично до нуля, і, якщо вірити останньому тизера Huawei, скоро буде дебют смартфона з круглим отвором, повністю оточеним дисплеєм. Очікується, що триватимуть експерименти з насічками протягом 2019 року.
Тільки питання часу, коли камери сховаються під дисплеєм – це означає, що вилучення не буде потрібна.
Збільшення кількості об’єктивів
Мабуть, через брак технічних характеристик смартфонів, які можна було б серйозно поліпшити, виробники звернулися до ідеї збільшення кількості об’єднання єктивів камер як області, де ще можна робити великі стрибки.
Додасться штучний інтелект
Це не дивно, тому що ШІ вже грає важливу роль у флагманах. У 2019 році ця роль буде ставати більше – преміальні телефони 2019 року зможуть робити багато чого без допомоги власника.
Більшість високопродуктивних процесорів телефонів зараз мають спеціальні компоненти для обчислень ШІ. Це означає, що вони можуть виконувати завдання, спеціально призначені для машинного навчання, наприклад, вміють розпізнати на фото собаку і кішку або відрізнити голос людини від чиїх-небудь ще.
Звичайно, в програмному забезпеченні будуть поліпшення, оскільки Google Assistant, Siri, Bixby та інші стають розумнішими. Насправді, можна буде не дивуватися, що деякі самі захоплюючі новинки смартфонів 2019 року відбудуться у програмній, а не в апаратній частині.