5 кроків зробити стосунки в католицькому подружжі кращими

На зламі років багато людей звикли підбивати підсумки минулого року і робити постанови на наступний. Цей період – чудова нагода і для подружжя католиків роздумати над своїми відносинами і зробити кроки для того, щоб здійснити зміни на краще.

Ми пропонуємо 5 кроків, які допоможуть зробити католицький шлюб ще міцнішим.

1. Ходіть разом на Службу Божу… кожної неділі.

Кожен католик має обов’язок щонеділі брати участь в Службі Божій, а в шлюбі чоловік і дружина мають обов’язок підтримувати і збагачувати сакраментальне життя один одного. Вирішивши ходити разом на Службу Божу щотижня, ви, як подружжя, розділятимете ласки Євхаристії.

2. Моліться разом

В сучасному світі, з усією його метушнею і поспіхом, може здаватись дуже важко знайти час і можливість робити щось разом, як пара. Тим більше це стосується молитви. Але якщо візьмете собі за звичку виділити щодня хоча б 5 хвилин, щоб помолитись разом, то здивуєтесь як з часом ця звичка перестане бути тягарем, а ви навіть будете очікувати на цей час спільної молитви в радості. Ви можете молитись разом, дякуючи за всі дари, які вам дає Бог, за силу у важкі часи, за зріст вашої любові і терпеливості один до одного.

3. Моліться один за одного

Коли молишся, дуже легко зосередитись лише на своїх особистих потребах, і дуже просто забути помолитись за свого чоловіка/дружину. Цього року постанови собі щодня молитись за свого чоловіка/дружину.

4. Разом займайтесь благодійністю

Якщо вирішите виділити час на благодійну діяльність разом як пара, то ви не тільки зможете підтримати більшу частину потреб якоїсь організації чи спільноти, але й працюватимете над досягненням спільної мети разом з чоловіком/дружиною. Працювати разом в команді заради добра інших – це чудовий спосіб не лише допомогти комусь, але й ставати ближчими один до одного.

5. Вправляйтесь у терпеливості

В кожному подружжі є періоди, коли по-особливому випробовується наша терпеливість. Докладаючи зусиль для того, щоб визначити миті, коли ми втрачаємо терпеливість до чоловіка/дружини, а потім зробити все для того, щоб бути терпеливим, ви зможете уникнути багато непотрібного болю і незгоди.

Джерело: The Choice Wine

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh