5-й загін ДПСУ на Північно-Слобожанському напрямку знищив кілька одиниць російської артилерії та техніки.
За наявною інформацією, прикордонники ліквідували дві гаубиці, одну гармату Д-30, а також самохідну артилерійську установку «Мста-С» і гаубицю «Мста-Б».
Крім того, було спалено автомобіль УАЗ та мотоцикл, які використовували російські військові. Ураження цілей забезпечили оператори безпілотних літальних апаратів.
