Війна рф проти України

47 Бригада показала відео застосування у бою танка Abrams

І поки російські окупанти намагаються зрозуміти, де танки «Abrams», танкісти 47 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ вже понад місяць розбирають російських загарбників та їхню техніку на молекули

Локація – Авдіївський напрямок.

«Abrams» – основний бойовий танк США, який перебуває на озброєнні від 1980 року.

Нагадаємо: у жовтні 2023 року Україна отримала всі танки Abrams, які США обіцяли передати на початку року. Видання “Голос Америки” розповідає, що всі 31 танк M1A1 Abrams, які Сполучені Штати мали передати ЗСУ, вже прибули в Україну — таку інформацію їм повідомив представник Армії США в Європі та Африці полковник Мартін О’Доннелл.

Він відзначив, що крім самих основних бойових танків, Україна також вже отримала боєприпаси до цих машин, а також необхідні для обслуговування запасні частини. Крім того, українські військові, які опановували Abrams у Німеччині, також вже повернулися в Україну, розповідають у “Голос Америки”.

Він дуже живучий у бою, адже весь боєкомплект розташований за межами вежі у спеціальній задній ніші. У разі ураження – енергія вибуху йде вгору. А потужна багатошарова броня робить «Abrams» одним з найзахищеніших танків у світі.

Бойове хрещення такі машини успішно пройшли в боях під час війни у Перській затоці на початку 90-их років, відомій як операція “Буря в пустелі”.

Нагадаємо: Німецько-французько-італійський конгломерат об’єднуються у справжній оборонний монстр на фоні вторгнення Abrams та K2

Танки «Abrams» також допомогли військам США перемогти іракські сили під час вторгнення до Іраку 2003 року.

«Abrams» використовували й в Афганістані, де бронетанкова рота морської піхоти зазнала лише одного поранення під час бойових дій, незважаючи на 19 підривів.

Зараз час битви в Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України