Новини з Австрії

44-річного грузина в Австрії засуджено до 13 років позбавлення волі після нападу з ножем у лікарні

У понеділок у Санкт-Пельтені 44-річного чоловіка (громадянина Грузії) засудили до 13 років позбавлення волі за те, що на думку слідства напав з ножем на свою колишню дружину в регіональній лікарні Мелька. Згідно з рішенням суду, вирок за замах на вбивство не є остаточним.

Жертва, якій на той момент був 41 рік, отримала порізи на голові та шиї під час нападу 25 червня. Злочин був зафіксований камерою спостереження. Під час допиту обвинувачений заявив, що хотів лише поговорити зі своєю колишньою дружиною про їхніх дітей. За даними поліції, обвинувачений має судимість. Крім того, окружний суд Мелька наклав на нього тимчасову заборону (на вхід та наближення).

Жінка отримала поріз довжиною близько шести сантиметрів та глибиною один сантиметр у лівій області шиї, порізи в області лівого вуха та ока, а також синці на правому передпліччі, отримані під час відбиття нападу. Після амбулаторного лікування жінка була допитана у поліцейській дільниці. Вона заявила, що колишній чоловік переслідував її на машині дорогою на роботу. Потім у регіональній лікарні Мелька і було скоєно напад із ножем. Після нападу обвинувачений втік на автомобілі і через деякий час був затриманий у Кеттенрайті в місті Кільб (округ Мельк).

На головне питання чи були замах на вбивство шість із восьми присяжних, зрештою, у понеділок відповіли ствердно. Згідно з інформацією суду, на додаток до 13 років позбавлення волі було скасовано раніше призначений умовний термін десять місяців.

Адвокат грузина подав апеляцію, тому вирок поки що не є юридично остаточним та діє презумпція невинності.

За матеріалами: https://www.sn.at/. https://www.heute.at/
Фото: SN/APA/THEMENBILD/HERBERT PFARRHOFE

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України