Авторські статтіФотогалерея

Фото смайликів, які не слід використовувати при спілкуванні з іноземцями

Практично кожен з нас щодня використовують смайлики при спілкуванні з друзями в Мережі. Однак варто гарненько подумати, перш ніж поставити. Адже в деяких країнах ці жерсті вважаються образливими. А враховуючи, що емодзі – одина з мов, що найбільш швидко розвиваються у світі, важливо знати, який смайлик і коли використовувати, щоб нікого не образити.

1. Коза

Не можна використовувати з: Італійцями, іспанцями, португальцями, греками, аргентинцями, бразильцями, колумбійцями, кубинцями і уругвайцями.

Чому: Цей смайлик має два значення, і одне з них не найприємніше. З одного боку, цей жест використовують в Італії та інших країнах, щоб відвернути біду. Але з іншого – якщо показати цей символ конкретній людині в Італії, Іспанії, Португалії чи країнах латинської Америки, це буде натяком на те, що його партнер йому зраджує!

2. Рука, що махає

Не можна використовувати з: Китайцями.

Чому: Не у всіх культурах махати рукою – дружній жест. Використовуючи його при спілкуванні з китайцями, ви говорите «Ми більше не друзі».

3. Великий палець вгору

Не можна використовувати з: Іранцями, іракцями, афганцями, нігерійцями.

Чому: Більшість з нас виражає з допомогою цього смайлика згоду або задоволеність чим-небудь. Проте в деяких країнах цей жест означає «відвали».

4. Peace

Не можна використовувати з: Британцями.

Чому: У більшості країн цей смайлик означає «мир тобі, чувак”, але тільки не у Великобританії. У цій країні цей жест буде означати «йди …..». Надішліть такий смайлик своєму британському одному, і ви посваритеся.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України