Фото смайликів, які не слід використовувати при спілкуванні з іноземцями

Практично кожен з нас щодня використовують смайлики при спілкуванні з друзями в Мережі. Однак варто гарненько подумати, перш ніж поставити. Адже в деяких країнах ці жерсті вважаються образливими. А враховуючи, що емодзі – одина з мов, що найбільш швидко розвиваються у світі, важливо знати, який смайлик і коли використовувати, щоб нікого не образити.

1. Коза

Не можна використовувати з: Італійцями, іспанцями, португальцями, греками, аргентинцями, бразильцями, колумбійцями, кубинцями і уругвайцями.

Чому: Цей смайлик має два значення, і одне з них не найприємніше. З одного боку, цей жест використовують в Італії та інших країнах, щоб відвернути біду. Але з іншого – якщо показати цей символ конкретній людині в Італії, Іспанії, Португалії чи країнах латинської Америки, це буде натяком на те, що його партнер йому зраджує!

2. Рука, що махає

Не можна використовувати з: Китайцями.

Чому: Не у всіх культурах махати рукою – дружній жест. Використовуючи його при спілкуванні з китайцями, ви говорите «Ми більше не друзі».

3. Великий палець вгору

Не можна використовувати з: Іранцями, іракцями, афганцями, нігерійцями.

Чому: Більшість з нас виражає з допомогою цього смайлика згоду або задоволеність чим-небудь. Проте в деяких країнах цей жест означає «відвали».

4. Peace

Не можна використовувати з: Британцями.

Чому: У більшості країн цей смайлик означає «мир тобі, чувак”, але тільки не у Великобританії. У цій країні цей жест буде означати «йди …..». Надішліть такий смайлик своєму британському одному, і ви посваритеся.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh