Авторські статті

4 лютого в Києві відбудеться збір опозиційних депутатів усіх рівнів

Режим уже давно тероризував інакомислячих. Напередодні ж вони хотіли легалізувати ті незаконні дії, які раніше здійснювали проти наших активістів. Це означає лише одне: вони не знають, як їм бути, і бояться українців. Їхній крок з ухвалення низки законів, які посилюють репресивну машину в Україні, – це оприлюднення їхнього найбільшого страху – спротиву українців. І це доводить, що ми все робимо правильно. Отже, нам потрібно робити те, що ми й робили раніше.

Про це заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час брифінгу в прес-центрі Штабу національного спротиву 17 січня 2013 року.

Очільник ВО “Свобода” розповів про підсумки засідання трьох опозиційних парламентських фракцій, яке відбулося цього дня. За словами Олега Тягнибока, опозиціонери обговорили діяльність різних груп активістів, що ведуть роботу в рамках Майдану з молоддю, церквою, військовим тощо. Деякі з них було вирішено посилити, їм поставили більш чіткі й конкретні завдання, окрім того, створено деякі нові групи. Лідер українських націоналістів також повідомив, що 4 лютого в Києві відбудеться збір депутатів усіх рівнів від опозиції.

Як зазначив Голова ВО “Свобода”, нині до вимог Майдану додалася ще одна – скасування всіх законів, які нелегітимно ухвалила провладна більшість у Верховній Раді України 16 січня.

“Усе те, що вчора відбулося в парламенті, – намагання повністю узурпувати владу та встановити диктатуру. Їхні методи є очевидними – режим намагається всередині держави мавпувати всі відносини, як їх будують у Росії та Білорусії. Він поступово перебирає методи північних сусідів. Цьому мають сприяти закони, які влада вчора голосувала в парламенті. Але ці закони ухвалено в нелегітимний спосіб, а отже вони не мають ніякої юридичної сили. Тому ми не будемо визнавати та виконувати їх. Їхня суть є повністю абсурдною, але спосіб ухвалення є не менше ганебним”, – заявив Олег Тягнибок.

Наостанок лідер “Свободи” повідомив, що в неділю на Майдані традиційно відбудеться великий мітинг – це вже буде дев’яте Народне віче в центрі української столиці. Нині ж опозиція пропрацьовує різні варіянти розвитку подій та можливої реакції на них.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України