Новини

4 головних тренда жіночих кросівок у 2023 році

Осінньо-зимовий сезон вже розпочато, тож саме час вибрати собі фаворитів серед останніх колекцій взуття. Вони ж обіцяють залишити свою актуальність мінімум ще на один рік. Серед тенденцій є і суто спортивні мотиви, і повсякденні елементи. Знайти якісні кросівки ви можете за посиланням https://ua.puma.com/uk/sportivnye-tovary-dlja-zhenshhin/obuv/boots.html на офіційному сайті PUMA.

Високі та монохромні

Одним з трендів є високий підйом. До нього часто приєднується монохромне оформлення — один колір без зайвих прикрас, що має мінімалістичний вигляд. Серед каталогу PUMA популярними стали:

  • високі черевики Desierto v2;
  • футуристичні Pacer Next Mid SB;
  • Pacer Next SB WTR з кольоровою підошвою.

В цих моделях присутнє не лише трендове оформлення, а й корисні технології. Про практичну частину PUMA ніколи не забуває.

Чорні VS білі кросівки

Білий колір для кросівок та кедів — незмінна класика. Проте у сезоні 2022-2023 перевагу можна віддати темному відтінку. Дівчата у цьому році можуть вибрати:

  • RS-Connect AD4PT з фігурною підошвою;
  • Tarrenz SB Puretex з високим верхом;
  • Aviator WTR Running для бігу та повсякдення.

Такі моделі ідеально доповнюють образи total black. Візуально вони менш спортивні та мають більш роковий вигляд. Особливо актуальні для холодного сезону.

Яскраві акценти

Монохром монохромом, а виділятися теж можна у цьому сезоні. Тож ви можете придбати яскраві моделі за кольором або окремими елементами. Це можуть бути контрастні шнурки, дизайн, підошва тощо.

Серед колекцій PUMA виділимо Electrify Nitro WTR з особливою амортизацією та рожевими смужками. Привернути увагу до свого образу можна завдяки Electrify Nitro WTR з красивим смарагдовим кольором.

Бежеві та рожеві відтінки

Ніжність зараз теж актуальна. Тож чому б її не додати до зимових кросівок з масивною основою. Серед актуальних моделей зверніть увагу на спортивні черевики Pacer Next SB WTR блідого кольору з білою підошвою. Вони ідеально доповнять ваш образ у холодний період та зроблять його неперевершеним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України