350 євро: як виглядає квитанція штрафу за порушення закону про надзвичайні заходи в Австрії

10 426 протоколів за порушення для тих, хто плює на закон про надзвичайні заходи проти коронавіруса. Просто попередження не принесли результатів. Поліція безжально розправляється з порушеннями виписуючи штрафи до 3 600 євро.

Подорож для любителів мотокросу в районі Markgrafneusiedl обійшлося досить дорого. 22 березня він отримав штраф в розмірі 350 євро. Поліція не змогла знайти йому виправдання, оскільки водій мотоцикла «був знайдений з іншою людиною на мотоциклі під час водіння». Ось так виглядає квитанція на штраф за порушення закону про коронавірус.

«Я хотів би подякувати австрійському населення за дотримання заходів по стримуванню вірусу», — сказав вчора на прес-конференції міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер. «У той час, я також винен зробити серйозне попередження. З моменту введення обмежень для стримування коронавіруса 16 березня 2020 року і до цього часу по всій Австрії було виписано 10 426 повідомлень про недотримання надзвичайних заходів. Це показує, що ще не всі усвідомили серйозність нинішньої ситуації», — заявив міністр внутрішніх справ.
Обурливо, що покарання дуже часто застосовуються молодим людям, які рідко демонструють розуміння.

За матеріалами:https://www.oe24.at/

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh