Новини з Австрії

350 євро: як виглядає квитанція штрафу за порушення закону про надзвичайні заходи в Австрії

10 426 протоколів за порушення для тих, хто плює на закон про надзвичайні заходи проти коронавіруса. Просто попередження не принесли результатів. Поліція безжально розправляється з порушеннями виписуючи штрафи до 3 600 євро.

Подорож для любителів мотокросу в районі Markgrafneusiedl обійшлося досить дорого. 22 березня він отримав штраф в розмірі 350 євро. Поліція не змогла знайти йому виправдання, оскільки водій мотоцикла «був знайдений з іншою людиною на мотоциклі під час водіння». Ось так виглядає квитанція на штраф за порушення закону про коронавірус.

350 евро: как выглядит квитанция штрафа за нарушение закона о чрезвычайных мерах

«Я хотів би подякувати австрійському населення за дотримання заходів по стримуванню вірусу», — сказав вчора на прес-конференції міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер. «У той час, я також винен зробити серйозне попередження. З моменту введення обмежень для стримування коронавіруса 16 березня 2020 року і до цього часу по всій Австрії було виписано 10 426 повідомлень про недотримання надзвичайних заходів. Це показує, що ще не всі усвідомили серйозність нинішньої ситуації», — заявив міністр внутрішніх справ.
Обурливо, що покарання дуже часто застосовуються молодим людям, які рідко демонструють розуміння.

За матеріалами:https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України