Духовне

33-річний американець за 70 днів пройшов пішки з Варшави до Києва, несучи хрест. Фото

Відвідав нас у Києві Джиммі, який родом з Вірджинії, США, і якому 33 роки. Про це повідомив директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві Петро С. Балог.

Виглядає як Ісус, але твердить, що він далеко не Ісус, і не святий, просто взяв дослівно хрест, і за 70 днів пройшов пішки з Варшави до Києва. Хрест, до речі, порадив йому взяти якийсь українець в одному варшавському кафе, і купив матеріал для цього хреста для нього.

Декілька днів тому зустрів його наш о. Ярослав на трасі біля Житомира, посидів з ним у придорожньому кафе, поговорив і запросив, як буде в Києві, до домініканців. Джиммі погодився, і вчора ввечері о. Ярослав забрав Джиммі з Майдану і привіз до монастиря.

Йдучи цією дорогою з хрестом ще в Польщі до нього приєднався один “учень” – якийсь п’яничка, але дійшов з ним лише до кордону. Потім, по дорозі, хтось пропонував йому їжу, коли він перед тим поїв, тож Джиммі казав віддати ту їжу голодним, але люди хотіли накормити “Ісуса”.

За ці 70 днів з’явилися у Джиммі проблеми зі спиною, з ногами, і загалом зі здоров’ям. Хрест, до речі, не легкий – я сам спробував підняти. Джиммі ще хотів після Києва йти до Харкова, але з огляду на здоров’я повернеться назад: потягом до Варшави, а звідти літаком до США. Хоче провести Різдво з рідними і можливо знову піде в якесь нове паломництво чи “хресну дорогу”. Його родина – це баптисти, але він сам радше пост-конфесійний.

Така ось своєрідна особиста жертва одного християнина-американця за Україну у часі війни. Виглядає диваком, і таким трохи “юродивим”, але нехай Господь прийме цю його своєрідну жертву – написав на завершення Петро Балог

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України