Війна РФ проти України

31 березня 2017 року перестало битися серце старшого солдата Володимира Капралова, нагородженого орденом «За мужність»

Назавжди в нашій пам’яті…
31 березня 2017 року перестало битися серце нашого побратима – старшого солдата, гранатометника 92-ї ОМБР імені кошового отамана Івана Сірка Володимира Капралова.

Родом він із Запоріжжя. 2015 року чоловіка було призвано за мобілізацією, як добровольця. Працьовитий і відповідальний, він був відданим сином рідної землі, надійним товаришем і захисником.

12 березня 2017 року внаслідок мінометного обстрілу поблизу Мар’їнки на Донеччині Володимир дістав численні осколкові поранення голови, тулуба та кінцівок, закривши собою двох побратимів. Перебував у стані коми в Обласній клінічній лікарні ім. Мечникова у Дніпрі. 9 годин тривала операція з видалення осколків, ще понад два тижні Володимир боровся за життя, але 31 березня його серце зупинилося.

Йому було всього 35 років…

Указом Президента України від 2 вересня 2017 року № 259/2017, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Спочивай з миром,брате… Пам’ятаємо… Схиляємо голови…🕯

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України