Новини з Австрії

31 австрієць евакуйовано із сектору Газа

Групу з 31 австрійця було евакуйовано до Єгипту в середу вдень через прикордонний перехід Рафах на півдні сектора Газа. Австрія – одна з перших країн, громадяни якої змогли залишити країну.

31 австрієць зараз у безпеці та в МЗС заявили, що зазнали «великого полегшення». Здебільшого це особи з подвійним громадянством, які мешкають у Газі або відвідували родичів, включаючи десятьох неповнолітніх. Наймолодша – шестирічна дівчинка. Серед евакуйованих опинилися співробітник представництва Австрії в Рамаллі з сім’єю та два австрійські лікарі, які працювали в міжнародній організації в секторі Газа. «Всі евакуйовані в обставинах почуваються добре, фізично вони здорові».

Міністр закордонних справ Олександр Шалленберг (ÖVP) повідомив: “В останні кілька тижнів дипломатичні канали були напруженими, щоб переконати партнерів у регіоні відкрити прикордонний перехід Рафах”.

У секторі Газа ще залишаються кілька австрійців та їхніх родичів, які бажають залишити країну. «Ми й надалі робитимемо все можливе, щоб вони могли швидко і насамперед безпечно залишити країну», — наголосили в МЗС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України