Життя

3 шкідливі фрази, які слід негайно припинити казати собі

Часто ми самі ускладнюємо свій шлях до щастя…

Життя це довгий шлях до досягнення щастя і виконання своїх бажань. Це горщик із золотом на кінці веселки, який ми всі намагаємося знайті.

Кожен йде до щастя своїм шляхом. Ускладнює його пошуки і ті, що під цим словом кожна людина розуміє щось своє. Тому треба усвідомити, що чіткого, прямого шляху для його досягнення просто не існує.

Щастя річ швидкоплинна, і нам може здатися, що ми додаємо занадто багато зусиль для досягнення лише декількох миттєвостей цього затишного почуття.

Звичайно, велика нагорода вимагає великої роботи, але часто ми самі все занадто ускладнюємо.

Існує кілька промов, які заважають нам бути щасливими. І більшу частину з них складають наші маленькі звички, які з часом розвиваються всередині нас у щось більше, і негативні думки, які ми постійно прокручуємо в голові.

Якщо ці негативні речі стали перешкодою на вашому шляху, то вам обов’язково потрібно позбавитися від них. Вісь 3 шкідливі фрази, яких нам потрібно припинити говорити собі:

1. Мені цього недостатньо.

Ця думка, яка засіла десь у глибині розуму і підштовхує нас робити більше, мати більше і досягати більшого.

Якщо ми живемо з думкою, що нам недостатньо, то це означає, що ми вважаємо себе не заслуговують щастя, поки ми не отримаємо ті, чого в достатній мірі.

Це оману подібно вантажу, який ми несемо на спині. Він постійно тягне нас вниз, як би ми ні намагалися піднятися на цю гору щастя.

Вам достатньо.

Якщо ви добрі й уважні до інших, вам цього достатня.

Якщо ви не здалися і все ще робите спроби, вам достатня.

Якщо вам достатня, то це зовсім не означає, що ви маєте всі або домагаєтеся успіху у всьому, за що беретеся. Це означає, що ви намагаєтеся бути людиною, яким ви хочете бути, і намагаєтеся жити тим життям, яким хочете.

Ви можете розуміти, що вам достатня, і, незважаючи на це, все одно хотіти більшого.

Ви можете бути щасливі з тім, ким ви є. Ви можете вірити в себе і в те, що ви заслуговуєте щастя, і при цьому бажати отримувати і випробовувати щось нове у своєму житті.

Відчуття того, що вам достатня, і бажання шукати щастя – це речі, не виключають один одного.

2. Коли-небудь.

«Коли-небудь» це одна з найжахливіших фраз, яку ви тільки можете сказати собі.

«Коли-небудь» це фантазія.

«Коли-небудь» це ілюзія.

«Коли-небудь» це щось не відчутне.

«Коли-небудь» ніколи не настане.

Коли ми говоримо собі, що коли-небудь все буде краще, коли-небудь нам не доведеться боротися за щастя, коли-небудь ми відшукаємо щасливе майбутнє і поїдемо на захід, ми ставимо перед собою нереалістичні очікування і недосяжні цілі.

«Коли-небудь» передбачає, що, як тільки ви дістанетеся до вершини цієї гори, всі ваші труднощі і страждання закінчаться. Ви нікого це, і тепер ви можете просто насолоджуватися рештою свого життя без конфліктів з самим собою або негативних емоцій.

На жаль, це працює зовсім не так.

Як тільки ви дістанетеся до вершини однієї горі, перед вами постане інша вершина, на яку вам потрібно піднятися. Це тому, що життя не закінчується на одному якомусь досягненні і продовжується далі.

Ви будете постійно приймати нові рішення і пробувати нові речі.
Після кожної взятої вершини життя кидає вам новий виклик, і перед вашим поглядом з’єднання являється нова гора.

Деякі з них можуть бути менше за інших, тому підкоряються вони досить легко, але будуть і такі вершини, сходження на які потребує досить багато часу.

Віра в те, що «коли-небудь» ви прийміть рішення, це просто ілюзія, про яку вам потрібно забути. Цей день прийде, але настане він лише тоді, коли життя вам більше вже не залишить вибору, який ви можете зробити самостійно.

Замість того, щоб розглядати нові горі, як ще одна перешкода, яке вам потрібно подолати, погляньте на них як на можливість продовжувати жити, досліджувати і отримувати нові життєві враження.

3. Я невдаха.

Ні, це не так.

Можливо, ви помилились, зазнали невдачі в якійсь справі або навіть зазнали ряд невдач, або, може бути, ваше життя йде зовсім в тому напрямку, який ви очікували або планували, але все одно вас не можна назвати невдахою.

Є старе вираз, що життя немає справи до ваших планів, і це правда.

Ви можете будувати плани і намітити собі життєвий шлях, альо ві ні за що зараз не можна точно сказати, куди саме приве вас життя в майбутньому. І місце, в якому ви опинитеся, буде залежати від вибору, зробленого вами.

Оскільки неможливо знаті наслідки шкірного невеликого рішення, які ми робимо на життєвому шляху, не уникнути того, що деякі з цих рішень виявляться помилковими.

Це неминуче, і все це частина нашого навчання.

Помилки не роблять вас невдахою, вони роблять вас студентом. Поки ви вчитеся на своїх помилках і продовжуєте працювати над собою, вас не можна назвати невдахою.

Ви перебуваєте в процесі росту.

Якщо нам не сподобався отриманий результат або якщо нам довелося пережити удари долі, нам так і хочеться звинуватити в цьому себе або когось іншого.

Ми здатні контролювати своє життя і ту роль, яку ми в неї граємо.

Ми не на 100 відсотків залежить від ваших обставин, але при цьому не повинні брати на себе всю провину, якщо зробимо помилку або допустимо помилку. Внутрішній вибір, який ми робимо, об’єднується разом із зовнішніми ситуаціями, щоб створити наш досвід.

Життя це підйом в гору, це правда, але це не покарання і не випробування, яке ми повинні подолати, щоб отримати на вершині приз у вигляді щастя.

Як тільки ми перестанемо говорити собі ці шкідливі фрази, то зможемо почати насолоджуватися життям і рости як особистість у результаті отриманого досвіду.

Щастя не так вже невловимо, як здається, і ми здатні випробувати його, якщо дозволимо прийти йому в наше життя пробачимо і природних шляхом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України