Новини

3 речі, які треба додати у догляд за зубами просто зараз

Гігієна ротової порожнини вдома не може бути цілком якісною, якщо ви користуєтеся звичайною щіткою і пастою із мас-маркету. Професійні засоби догляду підбираються індивідуально – їх порекомендує стоматолог. А прилади, які попереджають появу карієсу, можна обрати самостійно.

Чим оновити догляд за зубами – 3 речі

Звичайна щітка не може впоратися із забрудненням у важкодоступних місцях, тим більше не дозволяє зберегти свіже дихання надовго. Одразу після візиту до стоматолога зуби виглядають білими та доглянутими, але з часом починають жовтіти. Щоб подовжити отриманий результат, спробуйте додати у свій догляд такі засоби:

  1. Зубна нитка. Після їжі невеликі шматочки залишаються у проміжках, і у довготривалій перспективі вони здатні спровокувати запалення. Щоб зберегти ясна, використовуйте зубну нитку після кожного прийому їжі.
  2. Ополіскувач. Освіжаючий, протизапальний або відбілюючий – він завжди подовжує відчуття доглянутої ротової порожнини. Дихання свіже та приємне. Трави у складі знижують запалення, а обезболюючі компоненти допомагають після інтенсивного лікування.
  3. Електрощітка. Найбільш ефективний спосіб гарно почистити зуби в домашніх умовах. Інтенсивні рухи ворсинок допомагають проникати у важкодоступні місця, масажувати ясна, видаляти наліт.

Чистити зуби щіткою після кожного прийому їжі та напоїв не рекомендується. Так ви ризикуєте зробити шар емалі тоншим, що збільшить чутливість та схильність до хвороб ротової порожнини.

Краща послідовність: нитка та ополіскувач після їжі, чистка зранку і ввечері перед сном. Щоб зберегти результати відвідування стоматолога, а також подовжити білизну та здоров’я зубів, оберіть ефективні прилади для догляду. З чисткою зранку та ввечері найкраще впораються електричні зубні щітки у Черкасах – можна обрати не тільки для повсякденного використання, але й різними режимами догляду. Набір насадок до 5 штук – підтримка стану зубів для великої сім’ї.

Особливості режимів чистки

Вимоги та чутливість різні у всіх – виробники врахували це у новітніх приладах. Доступні наступні режими:

  • дбайлива чистка;
  • масаж ясен;
  • полірування та відбілювання;
  • очищення міжзубних проміжків;
  • щоденне використання;
  • видалення нальоту;
  • догляд за поверхнею язика.

Технології моторчика також роблять прилад особливим. Обертальна, пульсуюча, ультразвукова або звукова очистка вдома з можливістю регулювати силу натиску, а також встановлювати таймер. Особливо корисно для тих, хто надто швидко чистить зуби.

Результат, наче ви тільки від стоматолога – без нальоту, жовтизни, неприємного запаху. Всі ці переваги доступні у щітках на сайті allo.ua, де можна підібрати не тільки один прилад, а цілий зубний центр для пари або великої родини. Замовляйте онлайн з доставкою у найближчий магазин у Черкасах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України