Новини з Австрії

26-річний сирієць у незаконних вуличних перегоних у Відні смертельно наїхав на автомобіль 48-річної жінки

Трагедія у Відні! Увечері в неділю на Шоттенрінгу в центрі міста сталася ДТП зі смертельними наслідками. Жінка-водій загинула.

За даними поліції, 26-річний сирієць їхав Шоттенрінгом у неділю близько 19:45 на надмірно високій швидкості і проігнорував червоне світло на перехресті з Віпплінгерштрассе.

В результаті він врізався у автомобіль 48-річної жінки. Вона виявилася замкненою у своєму сильно пошкодженому автомобілі, тому її довелося рятувати Віденській професійній пожежній бригаді. Віденська професійна служба порятунку надала екстрену медичну допомогу та доставила 48-річну жінку до шокового відділення лікарні, де вона померла від тяжких травм.

Свідки аварії розповіли слідчим, що 26-річний водій, мабуть, брав участь у перегонах іншим автомобілем. За словами поліції, весь інцидент знімався на відео. Запис було вилучено слідчими. Зараз слідчі намагаються встановити особистість водія та автомобіль – імовірно чорний BMW.

Чоловік, який отримав легкі поранення, спочатку не робив заяв. Проте громадянин Сирії заявив поліції, що прокоментує пригоду після консультації зі своїм адвокатом, повідомив представник поліції Діттріх. Черговий лікар діагностував у 26-річного водія, підозрюваного у ДТП, перевтому. Він був заарештований за розпорядженням прокуратури Відня.

Під час операції, яка тривала до 21:30, місце аварії було частково закрито для руху транспорту, а трамвайні лінії у напрямку Дунайського каналу було припинено.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: P. Huber

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України