Авторські статті

23-річний військовий з ЗСУ дві з половиною години розмінував кішку

23-річний солдат-сапер Анатолій розмінував кішку, до тіла якої була прив’язана вибухівка. Військові кажуть, що це був великий ризик.

Разом із твариною підірвати вибухівку було легше, але зробили все, щоб врятувати кішку. Це сталося на нещодавно звільненій ділянці позицій противника на донбаському напрямку.

Анатолій розповідає:

«Ми зайняли їхні позиції. У зруйнованому будинку була землянка. Звідти чуємо німий крик. Обережно зайшли і бачимо таку картину. Лежить кіт. Її лапи ці роки пов’язані скотчем, а на тілі стирчить кілька петель з волосіні. Побачити їх можна, лише якщо придивитися. Проблема була в тому, що якщо їх розрізати, то буде вибух, а якщо потягнути кота, то станеться те саме. Звісно, ​​підірвати було легше, занадто великий ризик. Але кішка – це жива істота. Ну, довелося їхати дві з половиною години. Головне, щоб у таких справах вже був досвід. Добре, що трапилася розумна кішка. Терпіла, поки все тривало. Тепер вона тут, з нами».

Це не перший випадок. Після звільнення сіл і міст під Києвом бійці ЗСУ зіткнулися з тим, що російські війська під час відступу мінували домашніх тварин. Розрахунок був на те, що українські військові кинуться рятувати тварину, яка кричала про допомогу. Сапери в таких випадках не підпускають людей, щоб уникнути жертв, і по можливості намагаються врятувати домашніх тварин.

Що стосується цієї історії, то вона має щасливий кінець. Рятівник кішки Анатолій розповів: «Один із братів уже планує перевезти її додому. Там на кота вже чекають його дружина і дочка».

 

Джерело: belsat

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України