Діаспора

22 та 25-річні українці загинули в Португалії у автокатастрофі

фото з місця ДТП

Сумна новина прийша до нас з Португалії. В регіоні Alcobaça загинуло двоє молодих українців. Небайдужих просили допомогти рідним загиблих зібрати кошти, щоб перевести тіла в Україну.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Nadiya Ripko.

“У нас у Португалії сталося страшне горе, загинули у аварії двоє мододих дітей, тепер треба перевезти їх на Україну. Давайте допоможемо батькам фінансово , хто скільки може. Дякую і вибачаюся, що звертаюся до Вас людей. Номер телефону Сніжани яка займається збором коштів 910649873.”

Як стало відомо, трагічна аварія трапилася у четвер 18 березня, близко 14:15 в регіоні Alcobaça на муніципальній дорозі між Патаясом та промисловою зоною Казаль-да-Арея:

Причини аварії розслідує місцева поліція. Все вказує на те, що дві машини їхали в різних напрямках, і одна з них не впоралася з керуванням, виїхавши з дороги та потрапивши під удар іншого автомобіля.

Коли на місце аварії приїхали рятувальники, то двоє молодих українців були вже без свідомості та потрапили в пастку всередині машини. Пожежникам довелося витягувати тіла спеціальними засобами, щоб можна було розпочати реанімаційні маневри, але на жаль врятувати українців не вдалося. Смерть обох виявилася підтвердженою на місці медичною групою INEM.

Загиблим українцям було 22 і 25 років відповідно.

Як повідомила згодом Наталія, збір грошей у Португалії на перевезення тіл 22 річного Максима та 18 річної Діани ЗАВЕРШЕНО:

Людська доброта немає границь. Співчуття і співпереживання немають обмежень і кордонів” Це довели всі люди які не байдуже поставилися до горя якє сталося у Португалії. Збір грошей у Португалії на перевезення тіл 22 річного Максима та 18 річної Діани ЗАВЕРШЕНО. КОШТИ ЗІБРАНІ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ. Щиро вдячні Всім людям за фінансову та моральну допомогу. Нехай Бог оберігає всіх Вас і Ваші добрі серця

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України