Одна країна – один Майдан

22 грудня – день зимового сонцестояння. Саме це сонце випалило з Києва усю нечисть, яку звезла Партія регіонів на так званий “антимайдан”. Аргументів проти волі народу у влади не залишилося, тому відсьогодні в Києві є лише один Майдан – український. Про це заявив заступник Голови ВО “Свобода”, народний депутат України Андрій Мохник.

“В українському славні є слова про те, що наші воріженьки згинуть, як роса на сонці. Сьогодні було таке сонце, що вони не витримали – їх немов вітром здуло з української столиці. Сонячний день подарував українцям прояснення та звільнив Київ від темних сил – найманців Партії регіонів. Тепер режим уже навіть не буде намагатися зібрати своїх псевдоприхильників, адже їхні шоу даремні. Ніхто не вірить у справжність цього збіговиська. Натомість прагнення відстояти свою гідність день-у-день збирає тисячі українців у центрі Києва та инших українських міст. Саме ці люди є світлом, саме їхні серця сьогодні сяяли тим сонцем над Майданом Незалежности”, – наголосив свободівець.

За словами заступника Голови ВО “Свобода”, в українській столиці залишився лише один Майдан – той, де панує прагнення людей до знищення режиму диктатури та відновлення прав на гідне життя на своїй землі.

“Одна країна – один Майдан. Тут всі люди об’єднані одним почуттям – почуттям власної гідности. Звісно, режим так просто не відступить. Однак українці сильніші, бо нами рухає світло, а не темрява. Кожен, хто приходить на Майдан, – це промінь нинішнього сонця, яке вже скоро дотла випалить банду, яка узурпувала владу в державі”, – заявив Андрій Мохник.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh