Авторські статті

Одна країна – один Майдан

22 грудня – день зимового сонцестояння. Саме це сонце випалило з Києва усю нечисть, яку звезла Партія регіонів на так званий “антимайдан”. Аргументів проти волі народу у влади не залишилося, тому відсьогодні в Києві є лише один Майдан – український. Про це заявив заступник Голови ВО “Свобода”, народний депутат України Андрій Мохник.

“В українському славні є слова про те, що наші воріженьки згинуть, як роса на сонці. Сьогодні було таке сонце, що вони не витримали – їх немов вітром здуло з української столиці. Сонячний день подарував українцям прояснення та звільнив Київ від темних сил – найманців Партії регіонів. Тепер режим уже навіть не буде намагатися зібрати своїх псевдоприхильників, адже їхні шоу даремні. Ніхто не вірить у справжність цього збіговиська. Натомість прагнення відстояти свою гідність день-у-день збирає тисячі українців у центрі Києва та инших українських міст. Саме ці люди є світлом, саме їхні серця сьогодні сяяли тим сонцем над Майданом Незалежности”, – наголосив свободівець.

За словами заступника Голови ВО “Свобода”, в українській столиці залишився лише один Майдан – той, де панує прагнення людей до знищення режиму диктатури та відновлення прав на гідне життя на своїй землі.

“Одна країна – один Майдан. Тут всі люди об’єднані одним почуттям – почуттям власної гідности. Звісно, режим так просто не відступить. Однак українці сильніші, бо нами рухає світло, а не темрява. Кожен, хто приходить на Майдан, – це промінь нинішнього сонця, яке вже скоро дотла випалить банду, яка узурпувала владу в державі”, – заявив Андрій Мохник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України