Авторські статті

22 грудня: день сприятливий для нових починань

Астрологи повідомляють, що 22 грудня – день сприятливий для нових починань у всіх сферах життя й діяльності.

Однак проєкти, які були розпочаті раніше, але за якоїсь причини так і не закінчені, краще відкласти, оскільки їх завершення займе багато часу і, ймовірно, не принесе очікуваних результатів. Важливо також виділити час для рідних – коханих, родичів і друзів.

Астрологи надали рекомендації на день для всіх знаків Зодіаку.

Овен

Отримані в цей день гроші, будь то зарплата чи гонорари, не варто витрачати одразу, навіть якщо йдеться про подарунки. Поспішні покупки ймовірно виявляться невдалими, тому слід обирати їх обачно.

Телець

Досягти успіху можливо лише за умови складення докладного плану та його точного виконання. Відволікання від основної роботи може завадити досягненню поставлених цілей.

Близнята

Енергія дня сприятлива для приведення в порядок дому, особливо перед святами. Це може приносити не лише користь, але й приємні відчуття.

Рак

Не відштовхуйте людину, яка хоче вам вибачитися за свій вчинок. Важливо відкрито спілкуватися й можливо вирішити конфлікт.

Лев

Навіть у буденний день слід приділяти час улюбленим домашнім справам, що підвищить настрій.

Діва

“Мета виправдовує засоби” не завжди є правильним підходом. Важливо уникати ситуацій, коли досягнення мети може завдати шкоду іншим.

Терези

Сьогодні можуть звернутися за моральною допомогою, а не матеріальною. Просто поговоріть з тими, хто цього потребує, або надайте їм добру пораду.

Скорпіон

День сприятливий для добрих справ, особливо благодійності, яка може повернутися до вас як бумеранг.

Стрілець

Спілкуйтеся з керівництвом і переконуйте його в доцільності нових ідей. Це може призвести не лише до підтримки, але й до підвищення зарплати.

Козоріг

Високий коефіцієнт корисної діяльності дозволяє вам ефективно виконати багато справ. Важливо обирати найважливіші завдання.

Водолій

Не намагайтеся героїчно впоратися з робочим навантаженням, якщо воно вам не під силу. Звертайтеся до колег за допомогою.

Риби

Присвятіть день близьким людям, навіть якщо ви зайняті на роботі. Знаходьте час для спілкування і надання уваги рідним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України