21 правило щасливого шлюбу

У цій статті ми опишемо 21 правило, яких потрібно дотримуватися, якщо ви хочете забезпечити щасливе і довге життя з коханою людиною.

На сьогоднішній день можна знайте величезну кількість теорій, які нібито здатні забезпечити вам щасливі відносини в шлюбі. Насправді, не потрібно вигадувати нічого екстраординарного або перечитувати купу наукової літератури популярних авторів і експертів. Адже створити власне щастя можна самостійно!

У цій статті ми опишемо 21 правило, яких потрібно дотримуватися, якщо ви хочете забезпечити щасливе і довге життя з коханою людиною.

Знайдіть хороше

«Щасливий шлюб полягає не в тому, що ви живете з ідеальною людиною. Суть в тому, що ви обидва є достатня зрілими, щоб не загострювати увагу на таких дрібницях, як недоліки», — Фон Вівер

Досить просто не звертати увагу на несуттєві проблеми, які є в кожній сім’ї. І вже тим більше, не критикувати один одного з-за недоліків. У щасливих шлюбах люди цінують у кожному ті унікальні риси, за які вони і полюбили один одного.

Знайдіть щастя

«Шлюб не може зробити вас щасливим за замовчуванням. Тільки ви можете досягти цього!». — Д-р. Ліс і Леслі Перротт.

Щоденну рутину завжди можна розбавити улюбленим заняттям, що принесе суттєву користь вам обом. Не можна досягти щастя, коли ви постійно висловлюєте невдоволення з-за чого-то.

Навчіться прощати

«Успішний шлюб – це не ідеальне поєднання бездоганних людей, немає. Це всього лише два звичайних людей, які вміють прощати один одного з гідністю», — Дарлін Шахт

Прощення не можна недооцінювати, тому що це один з найважливіших елементів будь-якого щасливого шлюбу. Якщо ви будете постійно лаятися з-за чого-небудь, не відпускаючи накопичений негатив, то рано чи пізно ваш шлюб зруйнуватися.

Все починається з вас самих

«Успіх у шлюбі трапляється в тому випадку, якщо ви можете стати для своєї коханої людини надійним товаришем, а не просто симпатичним співмешканцем», — Барнетт Р. Брикнер

Не намагайтеся змінити свого обранця, бо це обернеться для вас сумно. Просто почніть робити гарне самі і все стане на свої місця. Ви самі здивуєтеся отриманого ефекту!

Шлюб – на першому місці

«Шлюб – не іменник, а дієслово. Не можна просто так отримати його. Його потрібно заслужити. Це прояв щирої любові між вами», Барбара де Анджеліс

Вистачить розглядати шлюб, як щось особисте. Це стосується не тільки вас, але і вашого партнера. Ви повинні працювати над ним разом і ставити його на перше місце.

Висловлюйте любов щодня

«Найгірше, що може зробити людина в шлюбі – це нерішучість у прояві почуттів. Дуже важливо говорити про ті, що ви любите свого партнера, поки ще є така можливість», — Орландо Баттіста

Тут все просто – раскрепоститесь і висловлюйте свої почуття так, як вмієте.

Оберігайте те, що є

«Шлюб – це подоба доброго вина, яке з роками стає лише краще», — невідомий автор.

Цінуйте і насолоджуйтеся кожним моментом у вашому спільному житті, тому що це приверне ще більше позитивних моментів у ваше життя. А це зробить ваш шлюб ще щасливішим і міцніше.

Подбайте про себе

«Ваш чоловік буде найбільше цінувати ті, наскільки добре ви стежите саме за собою. Це своєрідний прояв турботи про почуття ближнього», — Стормі Омартян

Як можна вибудувати щасливий шлюб, якщо у вас не буде часу для себе? Приділіть цьому година, і ви побачите результат.

Вчіться на минулих помилках і мрійте про майбутнє

Шлюб схожий на культурну подію, яка зв’язує людей в теперішньому часі, виходячи з їх минулого. І коли ця пара живе разом, вони дивляться в світле майбутнє», — Діана Фролов

Постарайтеся усвідомити свої помилки, які допускали в минулому і формуйте щасливе майбутнє своїми руками.

Вивчайте нове

«Правильний шлюб здатний дати волю цікавості, яке не тальк здатне розвинути людей інтелектуально, але і зробити їх більш щасливими», — Перл Бак

Тяга до знань ніколи не була поганою ідеєю. Самоосвіта – це шлях до зростання. А це запорука міцних і щасливих відносин.

Живіть сьогодні

«Приємно жити сьогодні, не думаючи про завтрашній день. І якщо завтра прийде, то у вас з’єднання явитися ще один шанс прожити черговий день щасливо», — Макс Лукадо

Зосередьтеся на важливих речах, не відволікаючись на потенційні проблеми або рутину. Живіть сьогодні, тому що ви не помітите, як настане завтра.

Цінуйте найкраще, що є в вас обох

«У тому шлюбі, де пара може цінувати один одного кращі якості, завжди буде витати любов. Це робить людей вільними від зайвих думок», — Д-р. Ліс і Леслі Перротт.

Святкуйте один одного кращі якості щодня

Будьте добрими і щедрими

«Правильний шлюб — це змагання в щедрості», — Діана Сойєр.

Намагайтеся дарувати своєму коханому щось особливе день у день. Навіть простого компліменту або чашки кави в ліжко буде достатня. Це покаже партнеру, що ви любите його і дбаєте про нього.

Судять за вчинками

«Люди, які щасливі у шлюбі, постійно дають зрозуміти про свої почуття за допомогою вчинків, а не порожніх слів», — китайське прислів’я.

Ви повинні переконатися, що ви не розкидаєтесь словами на вітер, тому що вас будуть судити виключно по вчинкам. Говоріть менше – робіть більше!

Інвестуйте в шлюб

«Чим більше ви інвестуєте в шлюб, тим ціннішим він стає», — Емі Грант.

Ніщо не може замінити годину, який ви можете витратити на поліпшення відносин.

Подаруйте коханій карт-бланш

«Якщо ви, наприклад, складете перелік з 10 недоліків партнера і будете прощати кожні 9 заради шлюбу, то це допоможе зміцнити шлюб», — Джей і Джі Мерфі

Існує ті, що може дратувати вас в партнері. Навчитеся не звертати на це увагу і прощати.

Важливі дрібниці

«Шлюб включає у собі безліч незначних і ледве помітних дрібниць, на яких він часто і тримається. І смороду здатні породити сильну любов», — Соня Шаад

Для любові не потрібні широкі і гучні жерсті вияви почуттів. Досить просто звертати увагу на дрібниці.

Проявіть підтримку

«Цінуйте те, що у вас обох розвинене найкраще. А ось слабкості краще відпустіть», — невідомий автор.

Легко складатися у відносинах, де всі добрі і не потрібно ні за що переживати. Але у кожного бувають періоди «зебри», коли ви змушені просити про допомогу не тільки свого партнера, але і інших близьких.

Підтримуйте стосунки

«Шлюб немов великий будинок, в якому іноді перегоряють лампочки. І якщо ви знайдете ці лампочки і вкрутіть їх заново, то ваше особисте життя засяє по-новому», — невідомий автор.

Переконайтеся в тому, що кожен з вас вкладається у відносини. Тому що немає нічого дорожче, а якщо проігнорувати це, то ви можете пошкодувати про таке рішення в майбутньому.

Міркуйте вільно

«Якщо вам захочеться щось дізнатися, не соромтеся міркувати вільно без будь-яких обмежень. Це не тільки корисно, але і правильно для шлюбу», — невідомий автор.

Творчий і фізичний розум здатний додати у відносини яскраві фарби, які зміцнять шлюб і зробить партнерів більш щасливим.

Зобов’язання

«Шлюб буде щасливим тільки тоді, коли ви зможете не уникати своїх зобов’язань», — Доктор Джеймс Добсон

Все просто! Ідіть назустріч своєму коханому і робіть свою частину роботи. Так вам підкоряться будь-які вершини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh