Життя

21 правило щасливого шлюбу

У цій статті ми опишемо 21 правило, яких потрібно дотримуватися, якщо ви хочете забезпечити щасливе і довге життя з коханою людиною.

На сьогоднішній день можна знайте величезну кількість теорій, які нібито здатні забезпечити вам щасливі відносини в шлюбі. Насправді, не потрібно вигадувати нічого екстраординарного або перечитувати купу наукової літератури популярних авторів і експертів. Адже створити власне щастя можна самостійно!

У цій статті ми опишемо 21 правило, яких потрібно дотримуватися, якщо ви хочете забезпечити щасливе і довге життя з коханою людиною.

Знайдіть хороше

«Щасливий шлюб полягає не в тому, що ви живете з ідеальною людиною. Суть в тому, що ви обидва є достатня зрілими, щоб не загострювати увагу на таких дрібницях, як недоліки», — Фон Вівер

Досить просто не звертати увагу на несуттєві проблеми, які є в кожній сім’ї. І вже тим більше, не критикувати один одного з-за недоліків. У щасливих шлюбах люди цінують у кожному ті унікальні риси, за які вони і полюбили один одного.

Знайдіть щастя

«Шлюб не може зробити вас щасливим за замовчуванням. Тільки ви можете досягти цього!». — Д-р. Ліс і Леслі Перротт.

Щоденну рутину завжди можна розбавити улюбленим заняттям, що принесе суттєву користь вам обом. Не можна досягти щастя, коли ви постійно висловлюєте невдоволення з-за чого-то.

Навчіться прощати

«Успішний шлюб – це не ідеальне поєднання бездоганних людей, немає. Це всього лише два звичайних людей, які вміють прощати один одного з гідністю», — Дарлін Шахт

Прощення не можна недооцінювати, тому що це один з найважливіших елементів будь-якого щасливого шлюбу. Якщо ви будете постійно лаятися з-за чого-небудь, не відпускаючи накопичений негатив, то рано чи пізно ваш шлюб зруйнуватися.

Все починається з вас самих

«Успіх у шлюбі трапляється в тому випадку, якщо ви можете стати для своєї коханої людини надійним товаришем, а не просто симпатичним співмешканцем», — Барнетт Р. Брикнер

Не намагайтеся змінити свого обранця, бо це обернеться для вас сумно. Просто почніть робити гарне самі і все стане на свої місця. Ви самі здивуєтеся отриманого ефекту!

Шлюб – на першому місці

«Шлюб – не іменник, а дієслово. Не можна просто так отримати його. Його потрібно заслужити. Це прояв щирої любові між вами», Барбара де Анджеліс

Вистачить розглядати шлюб, як щось особисте. Це стосується не тільки вас, але і вашого партнера. Ви повинні працювати над ним разом і ставити його на перше місце.

Висловлюйте любов щодня

«Найгірше, що може зробити людина в шлюбі – це нерішучість у прояві почуттів. Дуже важливо говорити про ті, що ви любите свого партнера, поки ще є така можливість», — Орландо Баттіста

Тут все просто – раскрепоститесь і висловлюйте свої почуття так, як вмієте.

Оберігайте те, що є

«Шлюб – це подоба доброго вина, яке з роками стає лише краще», — невідомий автор.

Цінуйте і насолоджуйтеся кожним моментом у вашому спільному житті, тому що це приверне ще більше позитивних моментів у ваше життя. А це зробить ваш шлюб ще щасливішим і міцніше.

Подбайте про себе

«Ваш чоловік буде найбільше цінувати ті, наскільки добре ви стежите саме за собою. Це своєрідний прояв турботи про почуття ближнього», — Стормі Омартян

Як можна вибудувати щасливий шлюб, якщо у вас не буде часу для себе? Приділіть цьому година, і ви побачите результат.

Вчіться на минулих помилках і мрійте про майбутнє

Шлюб схожий на культурну подію, яка зв’язує людей в теперішньому часі, виходячи з їх минулого. І коли ця пара живе разом, вони дивляться в світле майбутнє», — Діана Фролов

Постарайтеся усвідомити свої помилки, які допускали в минулому і формуйте щасливе майбутнє своїми руками.

Вивчайте нове

«Правильний шлюб здатний дати волю цікавості, яке не тальк здатне розвинути людей інтелектуально, але і зробити їх більш щасливими», — Перл Бак

Тяга до знань ніколи не була поганою ідеєю. Самоосвіта – це шлях до зростання. А це запорука міцних і щасливих відносин.

Живіть сьогодні

«Приємно жити сьогодні, не думаючи про завтрашній день. І якщо завтра прийде, то у вас з’єднання явитися ще один шанс прожити черговий день щасливо», — Макс Лукадо

Зосередьтеся на важливих речах, не відволікаючись на потенційні проблеми або рутину. Живіть сьогодні, тому що ви не помітите, як настане завтра.

Цінуйте найкраще, що є в вас обох

«У тому шлюбі, де пара може цінувати один одного кращі якості, завжди буде витати любов. Це робить людей вільними від зайвих думок», — Д-р. Ліс і Леслі Перротт.

Святкуйте один одного кращі якості щодня

Будьте добрими і щедрими

«Правильний шлюб — це змагання в щедрості», — Діана Сойєр.

Намагайтеся дарувати своєму коханому щось особливе день у день. Навіть простого компліменту або чашки кави в ліжко буде достатня. Це покаже партнеру, що ви любите його і дбаєте про нього.

Судять за вчинками

«Люди, які щасливі у шлюбі, постійно дають зрозуміти про свої почуття за допомогою вчинків, а не порожніх слів», — китайське прислів’я.

Ви повинні переконатися, що ви не розкидаєтесь словами на вітер, тому що вас будуть судити виключно по вчинкам. Говоріть менше – робіть більше!

Інвестуйте в шлюб

«Чим більше ви інвестуєте в шлюб, тим ціннішим він стає», — Емі Грант.

Ніщо не може замінити годину, який ви можете витратити на поліпшення відносин.

Подаруйте коханій карт-бланш

«Якщо ви, наприклад, складете перелік з 10 недоліків партнера і будете прощати кожні 9 заради шлюбу, то це допоможе зміцнити шлюб», — Джей і Джі Мерфі

Існує ті, що може дратувати вас в партнері. Навчитеся не звертати на це увагу і прощати.

Важливі дрібниці

«Шлюб включає у собі безліч незначних і ледве помітних дрібниць, на яких він часто і тримається. І смороду здатні породити сильну любов», — Соня Шаад

Для любові не потрібні широкі і гучні жерсті вияви почуттів. Досить просто звертати увагу на дрібниці.

Проявіть підтримку

«Цінуйте те, що у вас обох розвинене найкраще. А ось слабкості краще відпустіть», — невідомий автор.

Легко складатися у відносинах, де всі добрі і не потрібно ні за що переживати. Але у кожного бувають періоди «зебри», коли ви змушені просити про допомогу не тільки свого партнера, але і інших близьких.

Підтримуйте стосунки

«Шлюб немов великий будинок, в якому іноді перегоряють лампочки. І якщо ви знайдете ці лампочки і вкрутіть їх заново, то ваше особисте життя засяє по-новому», — невідомий автор.

Переконайтеся в тому, що кожен з вас вкладається у відносини. Тому що немає нічого дорожче, а якщо проігнорувати це, то ви можете пошкодувати про таке рішення в майбутньому.

Міркуйте вільно

«Якщо вам захочеться щось дізнатися, не соромтеся міркувати вільно без будь-яких обмежень. Це не тільки корисно, але і правильно для шлюбу», — невідомий автор.

Творчий і фізичний розум здатний додати у відносини яскраві фарби, які зміцнять шлюб і зробить партнерів більш щасливим.

Зобов’язання

«Шлюб буде щасливим тільки тоді, коли ви зможете не уникати своїх зобов’язань», — Доктор Джеймс Добсон

Все просто! Ідіть назустріч своєму коханому і робіть свою частину роботи. Так вам підкоряться будь-які вершини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України