Подорожі

21 країна, де видають кращі паспорти для мандрівників

21 страна, где выдают лучшие паспорта для путешественников

Якщо в подорожах і є якісь неприємні моменти, то одним з них є отримання візи, адже збір паперів та черги у візовому центрі точно не додають веселощів майбутню поїздку. Проте піклуватися про ці формальності потрібно далеко не всім: у світі є країни, жителі яких можуть безперешкодно подорожувати майже по всьму світу.

Голос українською дізнався, хто ці щасливчики, і пропонує вам познайомитися з ними.

Рейтинг наймогутніших паспортів світу щорічно складається авторами проекту Passport Index. Паспорта оцінюються за кількістю країн, які їх власники можуть поїхати без візи або візи після прибуття. Перша п’ятірка рейтингу виглядає наступним чином:

21 страна, где выдают лучшие паспорта для путешественников

Як видно з рейтингом, власниками самого могутнього паспорта в 2017 році стали громадяни Німеччини: вони можуть відвідувати без візи 126 країн світу і ще в 34 країнах отримати візу по прибутті. Для порівняння: громадянам Афганістану, який посів останню сходинку рейтингу, можна не отримувати візу для поїздки тільки в 3 країни і ще 21 країні отримати візу по прибутті.

У першу десятку рейтингу увійшли переважно країни Європейського Союзу. Крім них у верхній частині списку також опинилися Канада, Австралія, Нова Зеландія.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.