Авторські статтіФотогалерея

20 циркових фото минулого століття, які вас здивують

Американські бродячі цирки початку минулого століття точно були розраховані для неслабонервного глядача. Особливою популярністю користувалися так звані “сайдшоу” – циркові програми, окрасою яких були артисти з білі вираженими фізичними відхиленнями. Ця моторошна добірка з 20 циркових фотографій не дасть вам заснути цієї ночі!

1. Знайомтеся, Мартін Лаурелло, якого називали “людина-сова” через його дивовижну здатність повертати голову майже на 180 градусів!

2. А це Принц Рандіан – популярний на початку 1900-х американський актор і учасник циркових вистав, відомий під псевдонімами “Людина-гусениця” і “Людина-змія”.

Рандіан, чиє справжнє ім’я невідоме, народився без рук і без ніг, але при цьому вправно вмів скручувати сигарети губами!

3. Мінні Вулсі – “дівчинка-птиця”

Вулсі страждала від рідкісного скелетного синдрому Virchow-Seckel, який зробив її схожою на птицю. Мінні була невисокого зросту, з невеликою головою, вузьким пташиним обличчя з орлиним носом, великими очима і вухами. Дівчинка була повністю не зрячою.

4. Фред Вілсон, який проколює собі наскрізь мечами і голками!

В народі його прозвали “Людина-булавочна подушка”.

5. Фред Вілсон – “Людина-креветка”

Фред народився в 1866 році в Массачусетсі і страждав від вади розвитку кінцівок – ектродактилії.

6. Лусія Сараті – сама маленька людина за всю документовану історію людства, згідно книзі рекордів Гіннесса.

У 17 років Лусія важила всього лише 2,1 кг!

7. Безголовий півень Майк, який примудрилася прожити цілих 18 місяців після того, як бідоласі відрубали голову!

8. Людина, що народилася з хвостом.

9. Жозефіна Мертл Корбін – “чотиринога дівчинка з Техасу”.

У цієї дівчинки з народження було 2 тази і 4 ноги! З 13 років і протягом усього життя вона виступала у бродячих цирках і була дуже популярна.

10. Франческо Лентіні – цирковий артист з трьома ногами.

Франческо був родом з Італії, але у віці 8 років емігрував до США і став виступати в цирку. Особливою популярністю користувався номер з набивання футбольного м яча. Франческо ходів на своїх двох ногах і одночасно набивав футбольний м’яч третьою!

11. Артист з неймовірно еластичною шкірою.

12. Циркові артистки з гігантськими ногами і без рук.

13. Енні Джонс, яка гастролювала з цирком як “американська бородата жінка”.

У віці 5 років у Енні вже були досить густі вуса і бакенбарди!

14. Всесвітньо відомий Шлітці – американський артист вуличних цирків і карнавалів.

Шлітці (справжнє ім’я, можливо, Саймон Метц) страждав від мікроцефалії – вади розвитку, за якого мав дуже маленьким мозком і черепом, був зовсім невеликого зросту (122 см), мав короткозорість та середню або важку форму розумової відсталості. Шлітці у дорослому віці мав інтелект 3-річної дитини і міг вимовляти лише окремі слова і фрази. Але люди, які особисто знали його, говорили про нього як про дуже милу, добродушнну і товариську людину.

15. Джон Дженнінгс, відомий за часів американських бродячих цирків минулого століття як “сучасний Самсон”.

Джон володів дивовижною здатністю піднімати велику вагу з допомогою щелеп!

16. Ісаак Спрег – “Живий скелет”??

Ісаак народився нормальною дитиною, але у віці 12 років він став стрімко худнути. При рості 168 см він важив всього близько 18 кг. Ісаак їв в два рази більше їжі, ніж звичайний дорослий чоловік, але як і раніше залишався неймовірно худим. Його часто бачили з флягою підсолодженого молока на шиї, яку він час від часу попивав, щоб залишатися у свідомості.

17. Роберт Хаддлстон, якого прозвали “Хлопчик-поні”.

Роберт народився з деформацією колін, з-за чого не міг стояти на ногах і пересувався на четвереньках.

18. Сіамські близнята, які виступали під псевдонімом “Двоголова людина”.

19. Елла Харпер – “Дівчинка-верблюд”

Коліна дівчинки були вивернуті в іншу сторону, що робило її ходу схожою на верблюда. З 12 років дівчинка гастролювала з бродячими цирками і викликала підвищений інтерес у публіки.

20. Грейді Стайлз – “Людина-рак”

Грейді народився з деформованими кінцівками. Його руки нагадували клешні. Нерозвинені ноги не дозволяли йому ходити. Грейді двічі одружувався на циркових артистках, які народили йому чотирьох дітей. Двоє з них також народилися з руками, схожими на клешні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України