Новини

20-річна прикордонниця, майстер спорту та чемпіонка світу з кікбоксингу отримала премію «Люди року – 2019. Волинь»

Минає рік з того часу, як сержант Софія Неділько одягнула військову форму і стала в стрій прикордонників.

Нині Софія проходить службу у Луцькому прикордонному загоні та ще й встигає навчатися в одному із Луцьких вишів. Також  дівчина майже 7 років професійно займається спортом і за такий короткий термін вже стала майстром спорту України з боксу та кікбоксингу, здобула безліч перемог та отримала чимало нагород.

Прикордонниця Софія – бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу (2015 рік), двічі чемпіонка світу з кікбоксингу у 2015-2016 роках (Італія, Іспанія), бронзова призерка чемпіонату світу з кікбоксингу у 2018 році (Україна).

Софія вміло поєднує службу і заняття спортом та у 2019 році також стала чемпіонкою України та срібною призеркою чемпіонату світу з кікбоксингу в Ірландії.

20-річна дівчина розповідає, що професію прикордонниці обрала за покликом серця, довго не вагаючись, хоча в родині військових немає. «З дитинства мені дуже подобалась військова форма, а ще я мріяла навчитись влучно стріляти» – каже Софія.

За рік служби юна спортсменка призвичаїлась до ранніх підйомів, нічних чергувань, військової дисципліни. Це було не просто, зізнається прикордонниця, адже частенько доводилось після добових чергувань, навіть без відпочинку, йти тренуватися до спортзалу, щоб не втрачати фізичної форми. Та тепер, стверджує дівчина, одне одному не заважає.

14 грудня 2019 року у місті Луцьку, в приміщенні Волинського академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, відбулось відзначення переможців Премії «Люди року – 2019. Волинь», де Софія Неділько здобула перемогу у номінації «Спортсмен року».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України