Авторські статтіФотогалерея

Фото з Google Maps, які змусять вас повірити в потусторонній світ

Завдяки сервісу Google Maps, сьогодні можна виявитися практично в будь-якій точці планети. Але ось перш ніж прийняти рішення помандрувати, не покидаючи меж рідного дивана, подумайте 300 разів, треба воно вам… Отже, готові побачити самий шокуючий контент?

1. Ця пентаграма отримала назву “Лисаковської”, бо знаходиться вона в Казахстані, в 20 км від населеного пункту Лисаковськ. Пентаграма – всього лише контур парку у формі зірки, який залишився ще з радянських часів.

2. А це червоне озеро в Ізраїлі. Чому його вода забарвилася в такий колір, до цих пір точно невідомо, однак пов’язують це зі стічними водами та відходами з бойні, розташованої неподалік.

3. Подейкують, що цей дивний знак в Меса Хаерфаніта (Нью-Мексико, США)- справа рук інопланетян, але все так заплутано. Такий символ намалювали саєнтологи для послідовників церкви.

4. На цьому знімку ви можете бачити затонулий біля берегів Судану в 2003 році корабель S. S. Jassim. Але сьогодні судно остаточно пішло під воду, тому знімок можна вважати воістину унікальним.

5. Що ж це за такі лінії в пустелі Гобі (Китай)? Але не лякайтеся, це всього лише антена, яка використовується для відстеження…

6. Природний рельєф місцевості поблизу міста Медісін-Хат (Канада) виглядає як особа древнього єгиптянина.

7. А ось так виглядає кладовищі списаних літаків “Девіс-Монтен” в межах міста Тусон (штат Арізона, США).

8. Що? Губи? Ні, ні, це на Землі, це всього лише два хребта в Судані…

9. Спіраль в пустелі виглядає як послання від інопланетян, але насправді це просто робота трьох грецьких художниць в березні 1997 року.

10. Ходять чутки, що це скульптура – справа рук шотландського гангстера і кілера Джиммі Бойла. Але коли її створювали, злочинець відбував термін у в язниці, тому це просто чутки. Знаходиться творіння в Hunters Hall Park (Шотландія).

11. Ви теж бачите цей дивний звивистий слід під водою в бухті Oke Bay на північному сході Нової Зеландії? Не думайте, що це витівки морських монстрів, швидше за все, це просто слід від катера, а знімок був зроблений у потрібний момент…

12. Це фото довгий годину блукало по інтернету, а люди думали, що саме так виглядає сцена кривавого злочину. Ви теж бачите ці сліди крові? Насправді, собака просто купалася, а потім бігла до свого господаря по дерев’яному пірсу. Ось така розгадка.

13. Гімалаї і чорна діра? Виглядає досить цікаво, але не лякайтеся завчасно. Чорна пляма – це лише вершина гори Кангтега – основного гірської вершини Гімалаїв.

14. На цьому фото ви можете бачити корабельну аварія біля міста Басра в Іраку, але тільки одні кораблі вже пішли під воду, а іншим це тільки належить зробити. Всього в цьому районі налічується близько 36 корабельних аварій.

15. Цей кратер в пустелі Арізона (1 200 метрів в діаметрі і глибиною 170 метрів) навіть на знімку Гугла виглядає величезним.

16. Красиво, правда? Це найбільше термальне джерело в США “Гранд-Призматик”, який знаходиться в Єлоустонському національному парку.

17. А це форт Бауртанге в Нідерландах, який був споруджений в 1593 році під керівництвом Вільгельма I Оранського.

18. Ці геогліфи плато Наска (Перу) – величезна кількість малюнків птахів, мавп, павуків, квітів. Призначення їх невідомо досі, але живопис внесена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

19. З повітря здається, що океан зараз так і рини на Землю Але не переживайте: на Землі причин для хвилювання немає!

20. Ці калійні ставки в США виглядають просто карколомно!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.