Новини з Австрії

20 000 працівників у Верхній Австрії отримають премію у розмірі 2 000 євро

У понеділок о 15:10 у залі 233 (зал засідань уряду) земельного парламенту в Лінці офіційно було оголошено, що уряд землі Верхня Австрія одноголосно ухвалив рішення про виплату премії 20 000 співробітникам сфери догляду та охорони здоров’я Верхньої Австрії

Премія виплачується працівникам через окремих роботодавців. Що стосується Верхньої Австрії це стосується великих організацій, таких як Холдинг охорони здоров’я. Виплата буде здійснюватись автоматично з грудневою зарплатою. Сума премії: 2 000 євро брутто (включно з встановленими законом додатковими витратами на заробітну плату) для працівників, які працюють повний робочий день, для співробітників, які працюють неповний робочий день, ця сума виплачується пропорційно.

Виплата бонусу в 2 000 євро передбачена заднім числом за 2022 р., а також на майбутній 2023 р. Загалом сума у ​​Верхній Австрії становитиме 50 млн. євро на рік і всього 100 млн. євро.

«Співробітники, які займаються доглядом та турботою, роблять величезну роботу. Вони заслужили на цю премію, і я радий за них, що вона тепер виплачується», — повідомляє регіональний радник із соціальних питань Вольфганг Хаттманнсдорфер (ÖVP).

Регіональний радник з питань охорони здоров’я Крістіна Хаберландер також наголосила: «Працівникам сектору охорони здоров’я довелося нелегко, особливо останні два роки».

Близько 23 000 медсестер та працівників з догляду у Нижній Австрії також отримають премію у розмірі 500 євро від землі. Ця премія виплачується владою працівникам, зайнятим повний робочий день – для працівників, зайнятих неповний робочий день, на пропорційній основі – 23 000 працівникам сестринської справи та догляду в провінції, які працюють у сфері сестринської допомоги, допомоги соціального догляду.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: ©Getty Images

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України