Життя

2 правила, які змінять ваше особисте життя назавжди

Є лише два правила в сексуальному житті, які дійсно працюють. Вони годяться і для чоловіків, і для жінок. А ті, хто їх не знає, приречені витрачати час і нервина невідповідних людей.

1. Правило перше. У відносинах повинно бути легко.

Легко повинно бути з самого початку. З перших хвилин. Людина, відразу ж відчуваєте себе, як старі знайомі, підходить вам більше того, якого треба обходити роками. Хлопчина, з яким ви через п’ятнадцять хвилин готові усамітнитися в туалеті торгового центру краще того, кому ви сім років писали листи без відповіді. Дівчина, яка відразу виявляє до вас інтерес краще неприступної красуні, яку треба звозити на Багами. Просто – значить добре. Складно – значить погано.

Це аксіома. Не треба її доводити. Взагалі, нічого не треба у відносинах доводити за свій рахунок.

Не треба нікого домагатися, ні під кого підлаштовуватися і ні за ким бігати. Зробивши це один раз, ви будете робити це щодня, а у відповідь бачити тільки примхливу невдоволену пику. Якщо відразу не заладилося, не загорілося, не розкрилось – не тягніть кота за хвіст. Значить – не ваш чоловік. Складні відносини годяться тільки для тих, кому нудно, і у кого багато вільного часу. Всім іншим ці страждання тільки псують нерві.

Не варто вивозити складні відносини на собі. Відносини, в яких ви тільки й робите, що витанцьовуєте під чиюсь дудку – принизливі. Рано чи пізно ліміт вашого терпіння вичерпається. Не давайте себе втягнути в складні відносини.

2. Правило друге, але від цього не менш важливе. Відносини повинні приносити радість.

Це твердження теж не має потреби в доказах. Як тільки відносини перестали приносити радість, а стали приносити гидоту, припиняйте це явище на корені.

Не звикайте до розбірок зі сльозами і биттям посуду. Залиште довгі розмови, докори, взаємні звинувачення. Це не нормально! Це шлях в пекло! Як тільки з відносин йде радість – вони стають марними. Здавалося б – чого простіше.

Але ж багато людей роками жують жованне-пережоване сіно своїх образ! Вони  займають свій мозок непотрібними розбірками! Не потрібно цього робити! Як тільки ви розумієте, що ваші слова віднімають радість – закрийте рот. Починається розбирання – йдіть. Людина хоче тільки звинувачувати і дорікати – не дозволяйте підсадити вас на  почуття провини. Ідіть! Відносини потрібні для радості. Всі інші відносини «заради дітей», «тому, що всі так живуть», «за звичкою», «тому, що без неї ще гірше» можна просто взяти і віднести на смітник.

Як на  мене, головних правил всього два. Ви з ними згодні?

Morena Morana

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.