ЄС|NATOДіаспораНовини

19-28 липня відбудеться Міжнародний фестиваль мистецтв “Франко. Місія”

Скоро на Львівщині відбудеться грандіозний міжнародний мистецький фестиваль «Франко. Місія». Триватиме захід з 19 до 28 липня.

«Франко. Місія» – це об’єднаний мистецький рух, який поєднав «Fort. Misia» та «Франко Фест». Ідея об’єднання двох заходів в один обіцяє масштабність та різножанровість мистецьких акцій фестивалю «Франко. Місія», говорять організатори проекту.

Учасниками фестивалю будуть українські та закордонні виконавці, які виступатимуть у містах і селах Львівщини: Шегині, Судова Вишня, Вишня, Самбір, Добромиль, Дрогобич. А закінчиться фестиваль в родинному селі Франка Нагуєвичах.

Перші фестивальні дні – 19, 20 і 21 липня – пройдуть у селі Поповичі Мостиського району. З 22 до 25 липня відбуватиметься мандрівка фестивалю від Поповичів до Нагуєвичів (містами і селами, про які сказано вище). І завершальний етап фестивального заходу відбудеться з 26 до 28 липня в рідному Франковому селі Нагуєвичах.

Відповідно до програми фестивалю, у ці дні виступатимуть українські та іноземні виконавці. Будуть групи «Абу-Касимові Капці», «Фіолет», «Калєкція», «ShockolaD», «Kofei.IN», «ДримбаДаДзига», «Крихітка», «The Mandry», «AtmAsfera». На фестивалі виступатимутьТарас Чубай та «Плач Єремії», «Кому вниз», «КораЛЛі», Олег Скрипка та Лє Гранд Оркестр.

Іноземні виконавці: «The Washing Machine», «The Stylacja» (Польща), «KALO CHAVO» (Сербія), «The Lemon Bucket Orkestra» (Канада), «Berlinska Droha», «Corna Kruawa», «Gankino Circus» (Німеччина), Nino Katamadze та Insight (Грузія).

Вночі гостей фестивалю розважатимуть спільно Місько Барбара та Josef Ostransky, Marinita та Agabeyli Brothers (Україна – Азербайджан), а також Ryan Socash Duet (США – Польща).

Окрім музичних заходів, організатори фестивалю запрошують усіх приєднатися до літературних розваг. Зокрема можна буде послідкувати за дискусіями на тему «Про культуру та опір», «Від правозахисту до правонападу», «Ксенофобія і дискримінація в Україні: реальність і вигадки», «Іван Франко: реконструкція, рецензія, переоцінка».

Також увазі всіх учасників та гостей фестивалю пропонується серія невеликих лекцій українських франкознавців, серед яких Оксана Забужко, Олег Лишега, Василь Голобородько, Василь Герасим’юк, Віктор Неборак, Володимир Лис, Юрій Прохасько, Галина Пагутяк, Юрій Винничук та інші.

Програма фестивалю «Франко. Місія» дуже насичена та обіцяє створення гарного настрою для всіх, хто його відвідає. Детальний розклад усіх заходів можна побачити на сайті фестивалю. Вхід на усі заходи є безкоштовним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.