Війна РФ проти України

18-річного десантника зі Славути упізнали за допомогою ДНК-експертизи

Майже шість років 18-річний десантник зі Славути Сергій Тимощук рахувався в списках безвісті зниклих. Наприкінці літа 2014 року військовослужбовець перестав виходити на зв’язок, перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції у луганському аеропорту. Про це провідомили на сайті https://ye.ua.

Сьогодні, 18 травня, у Славутській міській раді повідомили, за допомогою системи ДНК-ідентифікації останки бійця вдалося встановити. За інформацією виконавчого комітету, герой загинув 31 серпня 2014 року в бою з російськими окупантами за луганський аеропорт.

«Дуже довгий час тривали пошуки, а декілька місяців тому з’явилося підтвердження, але мама відмовлялася. Зараз родина зробила повторно ДНК-експертизу, яка ще раз підтвердила, що останки належать Сергієві Тимощуку, – розповідає міський голова Славути Василь Сидор. – Було прийнято рішення, що після 22 травня, коли відбудеться чергове пом’якшення карантину, ми домовимося про його доставку і проведемо захоронення».

Про час та місце поховання загиблого бійця неоголошеної російсько-української війни буде повідомлено додатково.

Довідково: Тимощук Сергій Володимирович народився 16 вересня 1995 року. Служив в львівський військовій частині А0284 – 80 аеромобільна бригада.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України