Життя

Коли виграш в лотерею зруйнував життя переможців

15 раз, коли виграш в лотерею зруйнував життя переможців

Наочні приклади про те, як швидкі гроші можуть запаморочити нам голову.

Гігантський джекпот лотереї Power Ball недавно викликав надмірне пожвавлення у американців, які формували гігантські черги за межами заправок, щоб спробувати удачу на миттєву славу і багатство.

Джекпот Power Ball склав безпрецедентні 1,5 мільярда доларів, перш ніж хто-то в Каліфорнії виграв всю цю суму. Мільйони людей по всій території Сполучених Штатів втратили свої надії в одну мить. Деякі люди навіть брали кредити, щоб купити тисячі квитків! Ви можете собі уявити, що робите щось подібне, а потім нічого не виграєте! Я навіть натрапив на жінку, яка створила сторінку GoFundMe з проханням про пожертвування. Вона стверджувала, що вона та її родина витратила всі свої гроші на квітки, “чекаючи виграти 1,5 мільярда доларів.” Ну, нам подобається думати, що виграш у лотерею вилікує наші біди, і ми будемо готові до життя. Але є багато прикладів з минулих переможців лотереї, які показують, що не всі можуть впоратися з грошима, як тільки вони виграють. BUZZNICK пропонує ознайомитися з минулими переможцями лотерей і дізнатися чим все закінчилося!

1. Уявіть собі, виграти в лотерею в 16 років. Ви навіть близько не будете готові впоратися з такими грошима. Швидше за все, станеться щось погане. Саме це і сталося з Келлі Роджерс. Коли їй було всього 16 років, вона виграла 3 мільйони доларів в лотерею Великобританії в 2003 році. Після цього вона зійшлася, судячи з усього, з хлопцем-невдахою. Потім у неї народилися двоє дітей від нього, а інші гроші вона витратила даремно. Вона також купила щедрі подарунки для своїх друзів. Тепер вона, як повідомляється, прибиральниця і зіткнулася з банкрутством.

 

2. Білл Боб Харрелл молодший був просто п’є ятдесятирічним проповідником, який працював в Home Depot в якості комірником. В один фатальний день він зірвав джекпот на $31 млн. Він швидко зробив те, що зробив би кожен з нас. Він купивши ранчо, ще шість будинків і кілька машин. Проблеми почали виникати, коли він виявивши, що просто не може сказати “ні” комусь, хто цього потребує. Врешті-решт він розлучився і покінчив з собою.

3. Коли Деніз Росії виграла джекпот у розмірі 1,3 мільйона доларів у каліфорнійській лотереї, вона почала будувати плани, як уберегти свого чоловіка від цих грошей. Вона ні словом не обмовилася йому про гроші і попросила розлучення. Її чоловік знав, що щось трапилося, альо все одне погодився на розлучення. Два роки опісля він отримав лист на своєму новому місці в Лос-Анджелесі, в якому докладно описувалося, як Деніз сховала від нього гроші і розлучилася з ним. Він подав на неї в суд, і суддя присудивши йому все до останнього цента.

4. У 1980-х роках нікому не щастило так, як пощастило Евелін Адамс. Жінка з Нью-Джерсі виграла в лотерею не один раз, а двічі, один раз у 1985 році і ще раз в 1986 році. Хоча не так багато, як деякі з джекпотів пропонують сьогодні. Вона виграла пристойну суму 5,4 мільйона доларів. Очевидно, вона вирішила зробити гіршу річ, яку можна зробити з грошима,і програла все це в Атлантік-Сіті. Сьогодні вона, мабуть, живе в трейлерном парку.

5. У 2012 Роберт Єрб виграв в лотерею 25 мільйонів доларів. Хоч він не розтратив все це, як ті, про яких ми говорили вище, він пожертвував на багато благодійні цілі. Одним з них було пожертвування в розмірі 1 мільйона доларів організаціям, які підтримують легалізацію марихуани. Принаймні, він був продуктивний зі своїми грошима.

 

6. Джон Катьою виграв частку виграшу в розмірі $ 319 млн в 2011 році разом з шістьма іншими людьми. Його частка становила $ 28,7 млн, все ще досить грошей, щоб вести дуже хороший спосіб життя. Він і його дружина вирішили витратити $ 250,000, щоб знести місцевий басейн і створити гігантський парк з водної пилом. Вони також пожертвували $ 200,000, щоб допомогти побудувати аквапарк в Нью-Йорку.

7. Деякі люди точно знають, чого вони хочуть, коли виграють в лотерею. Майкл Керролл, який виграв $ 15,4 млн у британської лотереї, був одним з таких людей. За повідомленнями, він щодня витрачав 3000 доларів на кокаїн, а також платив за повій. Він також купивши маєток і багато розкішних автомобілів, які він розбив на своєму власному саморобному іподромі. Керроллу зрештою довелося продати свій особняк, і він втратив майже все своє багатство. Колишній сміттяр тепер намагається повернути свою роботу назад.

8. У 1961 році Вівіан Ніколсон виграла лотерею у Великобританії. Вона витратила майже кожен цент свого виграшу на дизайнерський одяг. Вона оголосила про банкрутство всього через 4 роки після перемоги.

9. Очевидно, виграшу 35 мільйонів доларів було недостатньо, щоб ідея хлопців не вдалою. Купивши батькам новий будинок на свої виграші, Джонатан Варгас почав витрачати на себе. Він інвестував у своє власне рестлінг-шоу, зване Wrestlicious. У ньому були представлені привабливі жінки, які борються в мізерних нарядах всередині спеціально побудованого рожевого кільця. Хоча ви можете задатися питанням “як же така ідея може потерпіти невдачу?”.

10. Це майже ідеальна американська мрія, що стала реальністю … майже. Південнокорейська іммігрантка по імені Джанит виграла в лотерею 18 мільйонів доларів. Насправді вона навіть не витрачала свої гроші на безглузді матеріальні речі. Вона роздавала більшу частину свого виграшу різним благодійним і політичним організаціям, в які вірила. Зробивши все це, вона в кінцевому підсумку збанкрутувала.

11. Багато людей сперечаються, чи хочуть вони одноразову виплату або виплати протягом усього життя, якщо вони виграють в лотерею. Я завжди кажу брати повну суму, альо це я. Ну а Сюзанна Маллінс забрала додому велику суму виграшів з лотереї, але воліла отримати її у вигляді щорічних виплат. Вона закінчила тім, що використовувала майбутні платежі в якості застави для кредиту в розмірі $200,000. Після цього вона перейшла на одноразову виплату, але так і не повернула взяттів кредит. Кредитна тоді компанія подала в суд на неї і виграла за $154 млн доларів, думаючи, що вони ніколи не зможуть отримати рішення суду. Маллінс була повністю позбавлений активів.

12. Люк Піттард-уродженець Уельсу, який виграв 1,9 мільйона доларів у британської лотереї. Він витратив все це за півтора року на поїздку на Канарські острови, весілля і будинок. Він був змушений влаштуватися на роботу в Mcdonald ‘ S. Він говорити, що він щасливий і що невеликі виграші, які в нього залишилися, роблять непоганий відсоток.

13. Це просто якесь невезіння. Зробивши ті, про що мріє більшість людей, вигравши в лотерею на суму 16,2 мільйона доларів, Вільям Пост виявився на вершині світу. Однак він скоро повернувся на Землю. Після того, як він виграв у лотерею, його успіх різко повернулася до нього спиною. Колишня подружка подала на нього в суд за частку виграшу і виграла. Його брат вдарив його, щоб спробувати отримати якусь частину, а також родичі постійно прослуховували його за гроші. Протягом року Пост був у боргу розміром в 1 мільйон доларів. Зараз він живе на продовольчі талони і стипендію в розмірі 450 доларів в місяць.

14. У Мічигані в 1989 році людина на ім’я Віллі Херт виграв 3,1 мільйона доларів у Мічиганської лотереї. Два роки тому Віллі розлучився, втратив дітей, був звинувачений у замасі на вбивство і підчепив страшну залежність від крьока. Його залежність була настільки сильна, що виснажила весь його виграш. Пару років тому він був звинувачений у вбивстві після смертельного пострілу в голову 30-річній жінці з-за суперечки про те, що у нього немає крьока.

15. У 1998 році канадець на ім’я Джеральд Маскегон виграв 10 мільйонів доларів в канадському джекпот Super 7. Через 7 років, однак, все це зникло. Він веселився і пропивав усі свої гроші. Випробувавши відчуття провини і каяття, він повісився в гаражі своїх батьків у 2005 році.

Схоже, що більшість людей, у яких ще немає грошей, насилу справляються з ними, коли вони їх отримують. Одержання мільйонів доларів в одну мить обов’язково зробить щось з вашою особою. Нам всім подобається думати, що гроші не змінять людини, яким ми є, але це майже неминуче. Я дійсно сподіваюся, що я принаймні відкладу половину грошей, яких я ніколи не торкнуся. Я б зберегла їх і поставила б на відсотки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України