Авторські статтіФотогалерея

15 продуктів з Китаю, які вам краще ніколи не вживати. Фото

Китай є великим постачальником продуктів для всього світу. Однак мисамі того не знаючи, йдемо в магазин і купуємо їжу з Китаю, тим самим піддаємо своє здоров’я величезному ризику.

Спеціально для вас ми склали список з 15 китайських продуктів, які вам краще ніколи не є.

1. Яблучний сік

Яблучний сік
Яблучний сік

У Китаї широко використовуються пестициди на основі миш’яку. В нашу країну сік з Китаю навряд чи привозять, але на всяк випадок ми вас попереджаємо.

2. Кухонна сіль

Кухонна сіль
Кухонна сіль

Китай виробляє близько 90 мільйонів тонн солі на рік. З них 91% – неїстівна промислова сіль, яка містить важкі метали та інші небезпечні речовини.

Хоча промислова сіль не повинна потрапляти на наш обідній стіл, кілька китайських виробників продають свою технічну продукцію в якості столової солі.

3. Курка

Курка
Курка

У 2013 році Міністерство сільського господарства США схвалило продажі в країні китайського курячого мяса. Однак багато експертів в області безпеки харчових продуктів незадоволені цим продуктом — Китай є країною, де поширений пташиний грип.

Було багато і харчових отруєнь: Китай виробляє пестицидів більше, ніж будь-яка інша країна в світі. Значити, заражається не тільки грунт, але і те, що на ній зростанні. А курчат годують зерном.

4. Часник

Часник
Часник

У Китаї часник обробляється хімічними речовинами, тому він неприємний на смак і небезпечний для здоров’я.

5. Гриби

Гриби
Гриби

Гриби в Китаї обприскують хлоруючими агентами, безводним хлоридом кальцію, сульфитом натрію та іншими шкідливими речовинами.

Все це для того, щоб гриби довше залишалися свіжими.

6. Зелений горошок

Зелений горошок
Зелений горошок

Підроблений горошок почали виробляти в Китаї ще в 2005 році. Його виготовляють із сої, зеленого барвника і метабісульфита натрію. Останній є забороненим, так як може привести до ракових захворювань і порушення метаболізму.

7. Перець

Перець
Перець

Постачальники Китаю були спіймані на тому, що борошно змішували з брудом, видаючи це за чорний перець.

8. Соєвий соус

Соєвий соус
Соєвий соус

Рада споживачів Гонконгу в 2016 році з’ясувала, що в 11 з 40 популярних марок соєвого соусу міститься 4-метилимидазол, який визнаний канцерогеном. І хоча виробники стверджують, що його зміст не значний, краще все ж не купувати китайські соєві соуси.

9. Яловичина

Яловичина
Яловичина

Багато м’ясних лавок маскують свинину під яловичину з допомогою промислової солі, парафіну та інших хімікатів.

10. Тофу

Тофу
Тофу

У 2012 році в китайській провінції Гуандун було виявлено кілька виробників, які використовували фекалії і сульфат заліза для приготування тофу.

Така технологія виробництва дозволяла хитрим підприємцям в рази прискорити визрівання тофу і значно поліпшити зовнішній вигляд продукту.

11. Женьшень

Женьшень
Женьшень

“Грінпіс” провів дослідження на наявність шкідливих речовин в женьшені з 9 міст Китаю. У всіх зразках знайшли такий коктейль пестицидів, що вчені тільки присвистнули!

12. Консервовані персики

Консервовані персики
Консервовані персики

На початку 2014 року австралійський Національний інститут вимірювань протестував китайські консервовані персики і з’ясував, що допустимий рівень свинцю в них перевищено у два рази. А велика кількість свинцю погано впливає на мозок і особливо небезпечно для вагітних жінок і маленьких дітей.

13. Заморожений шпинат

Заморожений шпинат
Заморожений шпинат

І тут виявили величезну кількість пестицидів.

14. Креветки

Креветки
Креветки

Китайці напихають креветки антибіотиками. У зв’язку з чим у тих, хто споживає креветки з Китаю, підвищується стійкість до антибіотиків, що не є добре.

15. Рис

Рис
Рис

Продуктом, який найчастіше піддається підробці в Китаї, є рис. Підробка складається з картопляного крохмалю, до якого додають пластик, щоб він тримав потрібну форму. З’їсти порцію такого рису все одне що спожити в їжу целофановий пакет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.