Авторські статтіФотогалерея

Фото продуктів з Китаю, які вам краще ніколи не їсти

Китай є великим постачальником продуктів для всього світу. Однак ми, самі того не знаючи, йдучи в магазин і купуючи їжу з Китаю, піддаємо своє здоров’я величезному ризику.

Спеціально для вас ми склали список з 15 китайських продуктів, які вам краще ніколи не вживати як страву.

1. Яблучний сік

У Китаї широко використовуються пестициди на основі миш’яку. В нашу країну сік з Китаю навряд чи привозять, але на всяк випадок ми вас попереджаємо.

2. Кухонна сіль

Китай виробляє близько 90 мільйонів тонн солі на рік. З них 91% – неїстівна промислова сіль, яка містить важкі метали та інші небезпечні речовини.

Хоча промислова сіль не повинна потрапляти на наш обідній стіл, кілька китайських виробників продають свою технічну продукцію в якості столової солі.

3. Курка

У 2013 році Міністерство сільського господарства США схвалив продажів в країні китайського курячого м яса. Однак багато експертів в області безпеки харчових продуктів незадоволені цим продуктом — Китай є країною, де поширений пташиний грип.

Було багато і харчових отруєнь: Китай виробляє пестицидів більше, ніж будь-яка інша країна в світі. Значити, заражається не тільки грунт, але і те, що на ньому вирощується. А курчат годують зерном.

4. Часник

У Китаї часник обробляється хімічними речовинами, тому він неприємний на смак і небезпечний для здоров’я.

5. Гриби

Гриби в Китаї обприскують хлоруючий агентами, безводним хлоридом кальцію, сульфітом натрію та іншими шкідливими речовинами.

Все це для того, щоб гриби довше залишалися свіжими.

6. Зелений горошок

Підроблений горошок почали виробляти в Китаї ще в 2005 році. Його виготовляють із сої, зеленого барвника і метабисульфита натрію. Останній є забороненим, так як може привести до ракових захворювань і порушення метаболізму.

7. Перець

Постачальники Китаю були спіймані на ті, що борошно змішували і бруд, видаючи це за чорний перець.

8. Соєвий соус

Рада споживачів Гонконгу в 2016 році з’ясували, що в 11 з 40 популярних марок соєвого соусу міститься 4-метилимидазол, який визнаний канцерогеном. І хоча виробники стверджують, що його зміст не значно, краще все ж не купувати китайські соєві соуси.

9. Яловичина

Багато м’ясних лавов маскують свинину під яловичину з допомогою промислової солі, парафіну та інших хімікатів.

10. Тофу

У 2012 році в китайській провінції Гуандун було виявлено кілька виробників, які використовували фекалії і сульфат заліза для приготування тофу.

Така технологія виробництва дозволяла хитрим підприємцям в рази прискорити визрівання тофу і значно поліпшити зовнішній вигляд продукту.

11. Женьшень

“Грінпіс” провів дослідження на наявність шкідливих речовин в женьшені з 9 міст Китаю. У всіх зразках знайшли такий коктейль пестицидів, що вчені тільки присвистнули!

12. Консервовані персики

На початку 2014 року австралійський Національний інститут вимірювань протестував китайські консервовані персики і з’ясував, що допустимий рівень свинцю в них перевищено у два рази. А велика кількість свинцю погано впливає на мозок і особливо небезпечно для вагітних жінок і маленьких дітей.

13. Заморожений шпинат

І тут виявили величезну кількість пестицидів.

14. Креветки

Китайці напихають креветки антибіотиками. У зв’язку з чим у тих, хто споживає креветки з Китаю, підвищується стійкість до антибіотиків, що не є добре.

15. Рис

Продуктом, який найчастіше піддається підробці в Китаї, є рис. Підробка складається з картопляного крохмалю, до якого додають пластик, щоб він тримав потрібну форму. З’їсти порцію такого рису все одне що спожити в їжу целофановий пакет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України