Фото продуктів з Китаю, які вам краще ніколи не їсти

Китай є великим постачальником продуктів для всього світу. Однак ми, самі того не знаючи, йдучи в магазин і купуючи їжу з Китаю, піддаємо своє здоров’я величезному ризику.

Спеціально для вас ми склали список з 15 китайських продуктів, які вам краще ніколи не вживати як страву.

1. Яблучний сік

У Китаї широко використовуються пестициди на основі миш’яку. В нашу країну сік з Китаю навряд чи привозять, але на всяк випадок ми вас попереджаємо.

2. Кухонна сіль

Китай виробляє близько 90 мільйонів тонн солі на рік. З них 91% – неїстівна промислова сіль, яка містить важкі метали та інші небезпечні речовини.

Хоча промислова сіль не повинна потрапляти на наш обідній стіл, кілька китайських виробників продають свою технічну продукцію в якості столової солі.

3. Курка

У 2013 році Міністерство сільського господарства США схвалив продажів в країні китайського курячого м яса. Однак багато експертів в області безпеки харчових продуктів незадоволені цим продуктом — Китай є країною, де поширений пташиний грип.

Було багато і харчових отруєнь: Китай виробляє пестицидів більше, ніж будь-яка інша країна в світі. Значити, заражається не тільки грунт, але і те, що на ньому вирощується. А курчат годують зерном.

4. Часник

У Китаї часник обробляється хімічними речовинами, тому він неприємний на смак і небезпечний для здоров’я.

5. Гриби

Гриби в Китаї обприскують хлоруючий агентами, безводним хлоридом кальцію, сульфітом натрію та іншими шкідливими речовинами.

Все це для того, щоб гриби довше залишалися свіжими.

6. Зелений горошок

Підроблений горошок почали виробляти в Китаї ще в 2005 році. Його виготовляють із сої, зеленого барвника і метабисульфита натрію. Останній є забороненим, так як може привести до ракових захворювань і порушення метаболізму.

7. Перець

Постачальники Китаю були спіймані на ті, що борошно змішували і бруд, видаючи це за чорний перець.

8. Соєвий соус

Рада споживачів Гонконгу в 2016 році з’ясували, що в 11 з 40 популярних марок соєвого соусу міститься 4-метилимидазол, який визнаний канцерогеном. І хоча виробники стверджують, що його зміст не значно, краще все ж не купувати китайські соєві соуси.

9. Яловичина

Багато м’ясних лавов маскують свинину під яловичину з допомогою промислової солі, парафіну та інших хімікатів.

10. Тофу

У 2012 році в китайській провінції Гуандун було виявлено кілька виробників, які використовували фекалії і сульфат заліза для приготування тофу.

Така технологія виробництва дозволяла хитрим підприємцям в рази прискорити визрівання тофу і значно поліпшити зовнішній вигляд продукту.

11. Женьшень

“Грінпіс” провів дослідження на наявність шкідливих речовин в женьшені з 9 міст Китаю. У всіх зразках знайшли такий коктейль пестицидів, що вчені тільки присвистнули!

12. Консервовані персики

На початку 2014 року австралійський Національний інститут вимірювань протестував китайські консервовані персики і з’ясував, що допустимий рівень свинцю в них перевищено у два рази. А велика кількість свинцю погано впливає на мозок і особливо небезпечно для вагітних жінок і маленьких дітей.

13. Заморожений шпинат

І тут виявили величезну кількість пестицидів.

14. Креветки

Китайці напихають креветки антибіотиками. У зв’язку з чим у тих, хто споживає креветки з Китаю, підвищується стійкість до антибіотиків, що не є добре.

15. Рис

Продуктом, який найчастіше піддається підробці в Китаї, є рис. Підробка складається з картопляного крохмалю, до якого додають пластик, щоб він тримав потрібну форму. З’їсти порцію такого рису все одне що спожити в їжу целофановий пакет.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh