Авторські статтіЗдоров'я

Засоби з аптеки, які замінять салонні процедури краси

Просто, дешево, працює! Економимо на салонних процедурах з допомогою доступних засобів, які продаються в аптеках.

Деякі косметологи не приховують, що будь-яку б’юті-процедуру можна замінити масками з підручних засобів. Все одне, перш ніж закуповувати тюбиками йод і риб’ячий жир, необхідна консультація фахівця. Така лікувальна косметика може викликати алергійну реакцію. Якщо немає ніяких протипоказань, то похід в аптеку може легко замінити дорогі салони краси.

15 средств из аптеки, которые заменят салонные бьюти-процедуры

Риб’ячий жир

Що запропонували б в салоні: вакуумний гідропилинг, вапоризація, ліфтинг обличчя.

У дитинстві це зілля завжди викликало жах і огиду. Ніякі вмовляння батьків не могли змусити проковтнути це масло, яке пахне рибою. А адже дорослі все правильно робили, годуючи дітей риб’ячим жиром. Це просто криниця вітамінів, корисних мікроелементів і біологічно активних компонентів. У косметології теж активно застосовують даний продукт як у чистому вигляді, так і в складі різних масок.

Косметолог Ірина Антипова пропонує читачкам дає кілька корисних масок з риб’ячого жиру:

— Найпростіший варіант – використовувати риб’ячий жир в чистому вигляді. Краще всього купувати цей продукт в капсулах. Я раджу купувати той, що містить гліцерин. Наносити маску з риб’ячого жиру можна лише на попередньо очищену шкіру обличчя. Через 10-15 хвилин маску змивають теплою водою. Після процедури шкіру можна змастити зволожуючим кремом. Такі маски зазвичай застосовують 1-2 рази в тиждень. Курс залежить від стану шкіри. Вже після декількох процедур ви відчуєте, як ваша шкіра стала більш пружною і гладенькою.

Найголовніший компонент, який входить до складу риб’ячого жиру, – це омега-3 жирні кислоти. Саме він дозволяє досягти антивікового ефекту для шкіри обличчя

Існує ряд масок з використанням риб’ячого жиру. Можна змішувати цей чарівний еліксир молодості з мінеральною водою (5 мл риб’ячого жиру, 5 мл води), з медом (1 капсула риб’ячого жиру, 1 столова ложка меду). Обов’язково для позбавлення від неприємного запаху раджу додати в маску кілька крапель олії жасмину.

15 средств из аптеки, которые заменят салонные бьюти-процедуры

Мазь «Реліф»

Що запропонували б в салоні: контурну пластику, біоревіталізація.

Не лякайтеся! Мазь від геморою дійсно здатна повернути молодість. Навіть зірки Голлівуду (наприклад, Сандра Буллок) використовують цей диво-засіб в домашній косметології. Секрет простий: у складі мазі є акулячій жир, фенілефрин гідрохлориду, олія чебрецю, кукурудзи, вітамін Е і гліцерин. А ці інгредієнти активно борються зі зморшками, допомагають позбутися темних кіл під очима. Добре використовувати на ніч. При цьому лікарі застерігають про різних протипоказання. «Я б радила використовувати „Реліф“ як якоїсь швидкої допомоги, – міркує косметолог Ірина Антипова. — Перед походом на побачення, коли потрібно вразити чоловіка наповал, а годині на процедури зовсім немає».

«Д-Пантенол»

Що запропонували б в салоні: комплексний догляд за шкірою обличчя, біоревіталізація.

Мало хто знає, що це ефективний засіб від опіків часто застосовують у косметології. Мазь Д-Пантенол» легко замінить крем проти зморшок, але вона рекомендована тільки жінкам із суху шкірою. Застосовувати крем необхідно два рази на день протягом тижня. Результат приємно здивує: сяюча і пружна шкіра. Також це засіб іноді використовують замість бальзаму для губ.

15 средств из аптеки, которые заменят салонные бьюти-процедуры

Вітамін Е

Що запропонували б в салоні: мезотерапію, біоревіталізація.

Рідкий вітамін Е – незамінний компонент майже у всіх масках для обличчя. Навіщо віддавати гроші за дорогі косметичні засоби, коли у домашніх умовах легко приготувати справжній еліксир молодості. Досить п’яти крапель в суміш з глини і води, щоб отримати відмінний зволожуючий крем для шкіри навколо очей. Тут потрібно бути дуже обережними.

Бадяга

Що запропонували б в салоні: мультимаксинг, лазерне шліфування шкіри.

Бадяга – це прісноводна губка, яка активно застосовується в косметології. Якщо зробити маску на основі порошку бадяги і перекису водню, то ефект буде не гірше, ніж після салонного пілінгу, тільки дешевше в рази. Це засіб підходить тим, у кого проблемна і жирна шкіра. Часто викликає алергічну реакцію. Перед вживанням пройдіть невеликий тест: спробуйте дію маски з бадяги на невеликій ділянці шкіри, якщо буде сильне почервоніння і свербіж, то вам це засіб не підходить. Почервоніння – це норма. Найпоширеніша маска з бадяги: змішати в рівних пропорції порошок з прісноводної губки і перекис водню. Таку маску на обличчі можна тримати не більше 10 хвилин. Краще за все робити на ніч, щоб до ранку зійшла вся почервоніння. Ще є чудовий рецепт: одну чайну ложку порошку з бадяги змішують з 2 столовими ложками вівсяних пластівців. В отриману суміш додають 2 столові ложки вершків (жирність 10%). Через 10 хвилин маску змивають теплою водою.

Саліцилова кислота

Що запропонували б в салоні: глибокий пілінг.

Саліцилову кислоту ще наші мами використовували як засіб проти прищів. З цією маззю треба бути дуже обережним. Краще всього використовувати для точкового лікування акне. В іншому випадку можна пересушити шкіру. Також врахуйте, що саліцилова кислота знищує не тільки шкідливі, але і корисні бактерії.

15 средств из аптеки, которые заменят салонные бьюти-процедуры

Йод

Що запропонували б в салоні: коллагенотерапію, біоревіталізація, пілінги.

Це асептичний засіб для обробки ран є в будь аптечці. Косметологи знайшли активні застосування йоду для боротьби зі зморшками. Наприклад, уколи краси замінить вісь такий нічний крем, який можна застосовувати щодня. Вам буде потрібно: 1 ч. л. вазеліну, 1 ч. л. меду, 2 краплі йоду, 1 ч. л. касторової олії. Термін придатності такого крему – 1 місяць.

Добре застосовувати йод для приготування домашніх скрабів. Вісь простий рецепт: 1 столова ложка соку лимона, ? ч. л. морської солі, 2 краплі йоду. Сік лимона можна замінити кефіром або оливковою олією. А зміцнювати нігті за допомогою розчину йоду лікарі не радять. Спирт (а йод на 96% складається з нього) може залишити опіки на нігтьовій пластині.

Відвар з ромашки

Що запропонували б в салоні: кріотерапія рідким азотом.

Якщо вранці протирати обличчя кубиками льоду з відвару ромашки, то вже через тиждень у вас покращиться колір обличчя. Курс такої кріопроцедури повинен тривати від 10 до 15 днів. Через пару тижнів слід знову повторити.

Не варто забувати, що всі аптечні засоби фармацевти створювали для лікування конкретних захворювань. Перед застосуванням необхідна консультація фахівця. Також обов’язково пройдіть тест на алергію

Мумійо

Що запропонували б в салоні: LPG, коллагенотерапію, контурну пластику, пілінги.

Мумійо – мінеральна речовина, що нагадує смолу. Зустрічається в різних куточках світу. У Росії найчастіше на Алтаї і Кавказі. Зараз це речовина продається у всіх аптеках, і його широко застосовують косметологи. Мумійо – своєрідний отрута для зморшок, так як ця речовина змушує шкіру стягуватися. Скраби з мумійо – своєрідна альтернатива дорогим пілінгам. Маски з гірської смоли рекомендують робити один раз на два тижню. Курс повинен становити не менше 10 процедур. «Перш ніж вибрати маску, необхідно проконсультуватися з фахівцем, – каже косметолог Ірина Антипова. — Потрібно точно знаті тип шкіри. Наприклад, якщо шкіра жирна, то підійде маска з соком лимона. Рецепт простий: дві таблетки мумійо, попередньо подрібнивши, перемішують з чайною ложкою соку лимона і збитим білком (досить 1 яйця). З пігментацією відмінно бореться маска з олії жожоба (2-3 краплі), бальзаму мумійо (2 грами), кип’яченої води (1 чайна ложка) і дитячого крему (тюбик). Цей же рецепт (без масла жожоба) допомагає підтягти шкіру на проблемних ділянках, зробити її пружною, позбавитися від целюліту, зменшити розтяжки з розхлопом. Тільки втирати щодня протягом місяця».

15 средств из аптеки, которые заменят салонные бьюти-процедуры

Блефарогель

Що запропонували б в салоні: біоревіталізація, фізіопроцедури, прибирають почервоніння повік, гіалуронові ін’єкції.

Цей лікарський препарат – панацея проти мімічних зморшок. Добре зволожує і розгладжує ніжну шкіру навколо очей. А секрет в тому, що в складі багато гіалуронової кислоти, соку алое віра і вітамінів. Перед застосуванням необхідно протестувати засіб. Блефарогель може викликати алергійну реакцію. Якщо почервоніння не виникло, то можна приступати до процедури. На попередньо очищену шкіру гель акуратно наноситися за допомогою ватних дисків. Акцент робимо на проблемні зони. Можна втирати гель кінчиками пальців. Для досягнення бажаного результату процедуру необхідно повторювати три рази в день протягом трьох тижнів. Потім зробити перерву на місяць і вже використовувати гель один раз перед сном.

Цинкова мазь

Що запропонували б в салоні: пілінги.

Відмінний засіб, який знижує роботу сальних залоз, зменшує подразнення, відбілює пігментні плями. Цинкова мазь – перша допомога при появі прищів, також добре бореться з почервоніннями. Часто з цинковою маззю готують різні маски. Якщо у вас комбінована шкіра, то підійде маска із зеленої глини (2 ст. л.) і 1 ч. л. цинкової мазі. Отриману суміш потрібно розбавити водою до густого стану. Використовувати таку маску краще через день протягом чотирьох тижнів. Також косметологи рекомендують використовувати цинкову мазь після епіляції в області бікіні. А саліцилової-цинкова мазь за кілька місяців вилікує прищі на спині. Не забувайте, що все-таки ці мазі лікувальні, тому можлива алергічна реакція.

15 средств из аптеки, которые заменят салонные бьюти-процедуры

Дігтярне мило

Що запропонували б в салоні: кріомасаж, дарсонвалізацію.

Натуральний березовий дьоготь, який входить до складу мила, володіє антисептичним засобом. Незважаючи на специфічний запах, дігтярне мило рекомендується косметологами при жирній себореї, для боротьби з лупою.

Англійська сіль (магнезія)

Що запропонували б в салоні: LPG.

Якщо потрібно терміново схуднути, то допоможе ванна з магнезією. 1 кг солі розчинити в теплій води ванни. Схуднення заснована на втраті рідини. Але тільки якщо у вас немає протипоказань до такого застосування магнезії (це краще уточнити у лікаря). А ще не можна робити ванну частіше ніж раз на місяць. І звичайно, не повинно бути проблем зі здоров ям.

Мигдальне масло

Що запропонували б в салоні: лікувальний манікюр, біоревіталізація.

Мигдальне масло – універсальний засіб в домашній косметології. Масло добре зволожує за рахунок утримання вологи в шкірі, тому ним лікують суху шкіру на ліктях і тріщини на п’ятах. Використовують мигдальне масло для масажу тіла та обличчя – воно омолоджує, підтягує шкіру, живити і насичує вітамінами і мінералами.

«З масок я б порекомендувала простий і поширений рецепт, – каже косметолог Ірина Антипова. — Це універсальна маска, яка підійде для будь-якого типу шкіри. Знадобиться 1 ст. л. вівсяної муки, 1 ст. л. кип’яченої води, 3 краплі соку лимона і 2 ст. л. мигдалевого масла. Все перемішати, нанести на обличчя і змити через 15 хвилин. А ще мигдальне масло здатне повернути блиск і зростання вашим локонам, ефективно бореться з лупою. Якщо регулярно змазувати чарівним маслом кутикулу біля нігтів, то можна обійтися без обрізного манікюру».

15 средств из аптеки, которые заменят салонные бьюти-процедуры

Рожева вода

Що запропонували б в салоні: професійний догляд за шкірою.

За статистикою, француженки і німкені останнім часом віддають перевагу серед усіх засобів по догляду за шкірою саме рожевій води. Якщо вам вже 30 років, але ви не бажаєте старіти, то регулярне вмивання рожевою водою поверне шкірі пружність і молодість. До речі, цілющий засіб можна зробити самостійно. Для цього достатня буде залити пелюстки троянд двома склянками окропу і дати настоятися відвару протягом 12 годин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України