Війна РФ проти України

15-го лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15-го лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ша річниця виведення військ із Афганістану

 15-го лютого щорічно в Україні відзначається державне свято – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Нині в країні проживають біля 220000 учасників бойових дій (воїнівінтернаціоналістів та миротворців) в Афганістані, В’єтнамі, Лаосі, Анголі, Ефіопії, Єгипті, Мозамбіку, на Кубі, в Нікарагуа, колишній Югославії, Іраку, Лівані та ін. Вони відіграють помітну роль у суспільнополітичному житті та захисті територіальної цілісності держави. Багато хто з них відзначений нагородами не лише ратний подвиг у минулому, а й за захист Вітчизни на сході країни.

З нагоди Дня вшанування УБД на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ із Афганістану Українська спілка ветеранів Афганістану (УСВА, голова – Герой України С.В. Червонописький) проводить у Києві наступні заходи:

13 лютого

12:00 урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнамафганцям на території парку «Молодіжний» (Троєщина, вул. Данькевича, 4а) за участю керівництва Деснянської райдержадміністрації, правління та активу УСВА, учасників АТО/ООС і громадськості;

13:00 урочисті збори з врученням відзнак і нагород воїнамафганцям та приписних свідоцтв учням середніх загальноосвітніх шкіл в актовій залі Деснянської РДА (пр. Маяковського, 29).

 

15:00 – у Колонній залі КМДА відбудеться зустріч керівництва міста з учасниками бойових дій на території інших держав та сім’ями воїнів, які загинули в Афганістані.

15 лютого

10:00 – покладання квітів до Всеукраїнського пам’ятника-меморіалу полеглим в Афганістані і до нового меморіалу «Стіна скорботи та пам’яті», присвяченому ветеранамафганцям, які загинули в боях за територіальну цілісність України в Донбасі. А також громадська панахида у церкві Воскресіння Христового.

Конт. особа від УСВА – Ігор Іванович (063) 683-30-19.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України