Фотогалерея

14 кращих фільмів з Олексієм Баталовим

Вчора помер великий актор Олексій Баталов, знайомий всім по ролі Гоші в «Москва сльозам не вірить» і лікаря з фільму «дорога моя людина». Цей великий артист займає особливе місце в серцях тих, хто любив його творчість. І сьогодні ми хочемо віддати данину поваги його титанічної праці, освітивши кращі фільми з його участю.

1. Москва сльозам не вірить

Москва п’ятдесятих років. Три молоді провінціалки приїжджають до Москви в пошуках того, що шукають люди у всіх столицях світу — любові, щастя і достатку. Їх долі складаються саме так, як припускає характер кожної з дівчат.
Антоніна виходить заміж, ростити дітей, любити чоловіка. Людмилі Москва представляється лотереєю, в якій вона повинна виграти своє особливе щастя. Катерина ж — відчайдушно закохується, але обранець її залишає. Однак вона не опускає руки, поодинці виховує доньку і до того ж встигає зробити блискучу кар’єру. У сорок років доля дарує їй зустріч з прекрасною людиною і справжню любов…

2. Дорогий мій чоловік

Лікар Володимир Устименко — людина обов’язку і честі, відданий справі, якому служити, і відданий одній-єдиній любові, яку проносити через все життя: любові до Варі Степанової, навіженої дівчини, яка мріє стати великою актриса, альо стала геологом. Війна жорстоко втрутиться в долі героїв і ще більше наплутає в їх і без того слабких, відносинах. Після довгої і несподіваною розлуки герої вперше зустрінуться у фронтовому госпіталі, де військовий лікар Устименко буде оперувати не приходити в свідомість «важку» пацієнтку — Варю Степанову…

3. Летять журавлі

Фільм з дивовижною емоційною силою розповідає про людей, чиї долі безжально вторглася війна. Не всі змогли з честю винести це випробування… У центрі кіноповісті — трагічна історія двох закоханих, яких війна розлучила назавжди…

4. Дев’ять днів одного року

Дія фільму відбувається в 60-ті роки ХХ століття. Молоді вчені-ядерники, одержимий експериментатор Гусєв і скептичний фізик-теоретик Куликов, — давні друзі, закохані в одну дівчину на ім’я Леля. В результаті наукових експериментів Гусєв отримує небезпечну для життя дозу радіації. Попередження лікарів про небезпеку, що загрожує його життю, не зупиняють ученого у пошуках наукової істини, можливо, останніх для нього…

5. Велика сім’я

Історія про трьох поколіннях родини потомствених робітників-суднобудівників. Самим складним характером наділений Олексій: пішов з сім’ї, втратив професію, кохану дівчину, але все ж знайшов сили повернути своє щастя.

6. Зірка привабливого щастя

Після придушення повстання на Сенатській площі події розвивалися трагічно: п’єр ятеро декабристів страчено, більшість відправлено в Сибір. І слідом за ними, крізь мороз і позбавлення, поїхали їх дружини…

7. Біг

Двадцятий рік. Громадянська війна наближається до завершення. Після вторгнення червоної Армії в Крим починається вихід усіх, хто шукав порятунку від «окаянних днів» революції. У цьому страшному протягом виявляються поряд різні люди — беззахисна Серафима Корзухина і полкова дама Люська, приват-доцент Голубков і генерал Хлудов.

8. Шинель

Самотній маленький чоловік робиться заручником мрії про речі, здатної, на його думку, повністю змінити його жалюгідне існування. Але чи зможе нова шинель зробити його щасливим.

9. Дама з собачкою

Випадкове знайомство на відпочинку в Ялті Гурова й Ганни Сергіївни переростає в глибоке почуття. Їх спілкування далеко від дому відкриває перед обома новий світ, повний ілюзорних надій на спільне майбутнє. Але він одружений, і в неї своя сім’я…

10. Справа Румянцева

Начальник автобази, пов’язаний з бандою спекулянтів, посилає нічого не підозрює Румянцева в рейс з краденим вантажем. В дорозі шофера заарештовують і саджають у в язницю. Щоб замести сліди, справжні злочинці роблять так, що вся тяжкість злочину лягає на Румянцева. Підозрілий і бездушний капітан міліції не в змозі знайті справжніх злочинців. І тоді справа Румянцева переходити до рук розумного і досвідченого полковника.

11. Сьомий супутник

Колишній професор військово-юридичної академії генерал царської армії Адамов, заарештований восени 1918 року, давно усвідомив неможливість відновлення самодержавства. Його звільняють як людини, не замішана в колишні часи в насильстві та несправедливості.

12. Суто англійське вбивство

В замку старого і хворого лорда Уорбека гостює доктор Ботвинк. На Різдво приїжджають обрані родичі і близькі друзі. Опівночі свято переривається несподіваною смертю сина господаря — Роберта.
Доктор Ботвинк береться за розслідування. Усі персонажі пов’язані між собою складними і не найприємнішими відносинами. Альо докторові вдається розплутати клубок злочинів.

13. Час відпочинку від суботи до понеділка

Варіація на тему оповідання Юрія Нагібіна «Терпіння».
У центрі кінооповіді — два покоління ленінградської сім’ї, проводити вихідні дні на екскурсійному теплоході. За зовнішнім благополуччям цих людей прихована, як з’єднання з’ясовується, не тільки проблема батьків і дітей — но і глибока драма головної героїні фільму. Випадкова зустріч з коханим, колися зниклим без вісті на фронті, а нині інвалідом, змушує її заново пережити біль втрати, зі щемливим гостротою відчути і несправедливість долі, і неможливість змінити її.

14. Три товстуни

Фільм-казка про ловком канатоходце Тибуле, що бореться разом з зброярем Просперо і всім трудовим народом проти тиранів, трьох Товстунів, які керують державою, поки маленький спадкоємець Тутті не досяг повноліття. Борцям за свободу допомагають добрий доктор Гаспар і смілива дівчинка-акробат Суок, якій доводитися зображати ляльку, щоб пробратися в палац і звільнити Просперо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

six − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.