Діаспора

14-денний карантин очікує на всіх словенців, хто поїде до Хорватії

14-денний карантин очікує на всіх словенців, хто поїде до Хорватії, починаючи із п’ятниці, 21 серпня – словенський уряд включає сусідню країну до червоного списку.

Про це повідомляє сайт rtvslo.si

Рішення про обов’язковий карантин набере чинності в п’ятницю опівночі. Громадяни Словенії, які зараз відпочивають на хорватських курортах, зможуть до понеділка повернутися додому без карантину.
“Ситуація настільки погана, що у нас немає іншого вибору, крім того, щоб закликати громадян якнайшвидше повернутися з небезпечної країни. Незалежно від того, які домовленості вони там мають. Ситуація швидко погіршується і буде набагато гірше”, – попередив речник словенського уряду Єлко Кацин.

У Словенії за останні 24 години було підтверджено 37 нових випадків коронавірусу, що на десять більше, ніж за попередній день. На сьогодні в країні 285 інфікованих. При цьому 80 випадків зараження є “імпортними”, і з них 64 були ввезені з Хорватії.

В Хорватії за останні 24 години зафіксовано рекордних 219 нових випадків зараження вірусом SARS-CoV-2, а кількість активних випадків на сьогодні становить 1520, що також є рекордним показником.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України