Авторські статтіФотогалерея

Фото корейських акторів-красенів

Що ви знаєте про корейський кінематограф? Ось саме, що небагато. Однак, є 13 корейських акторів, які прославилися на весь світ, завдяки своїй незвичайній зовнішності і неймовірнії працьовитості. У кожного з них на рахунку вже не по одному фільму, які, до речі, популярні не тільки на батьківщині акторів, але і за її межами.

1. Лі Мін Хо

Народився Лі Мін Хо 22 червня 1987 року в Сеулі. У 2009 році актор став відомий, зігравши головну роль в драмі “Квіточки після ягідок”. Роль принесла акторові популярність, любов мільйонів шанувальників і численні нагороди. На даний момент один із самих затребуваних і високооплачуваних акторів.

2. Пак Хен Сик

Пак Хен Сик – південнокорейський актор, співак, модель і учасник групи ZE:A (Children of Empire). Народився 16 листопада 1991 року в Південній Кореї. Дебютував в якості актора у 2010 році, зігравши епізодичну роль в серіалі “Чарівний прокурор”. На початку 2012 він знявся в серіалі “Матуся-дурненька”.

3. Чі Чжон Сок

Чі Чжон Сок дебютував в якості моделі в 15 років. Вже в ті роки, працюючи моделлю, він отримав високу оцінку за те, що незважаючи на такий юний вік, на фотографіях він виглядає дуже розрослося, мужньо. У 2013 році Чі Чжон Сок посів п’яте місце за результатами опитування “найпопулярніші актори Південної Кореї 2013 року”. Він був визнаний одним з найбільш затребуваних молодих корейських акторів. З листопада 2013 року Чі Чжон Сок використовує свій голос, щоб допомогти сліпим, випускаючи аудіо-книги. У цьому ж році він став особою корпорації “Save The Children Korea”, яка випускає спеціальні капелюхи для дітей з Африки та Азії, щоб вони не страждали від гіпотермії.

4. Чан Гін Сок

Чан Гін Сок народився 4 серпня 1987 року в Південній Кореї. Акторський дебют Гін Соку відбувся, коли йому було 10 років. Володар безлічі нагород у галузі кіно. Професійно співає і сам пише пісні.

5. Кім Хенджун

Є лідером, головним і провідним танцівником репером відомої корейської групи «SS501». Полягає у благодійній футбольній команді «FC MEN». Поряд з цим знімається у фільмах, проте, на батьківщині та за її межами більше відомий як співак.

6. З Чжі Соп

Народився 4 листопада 1977 року в Сеулі. Професійний плавець, медаліст Національної атлетичної збірної. Дебютував як актор у комедії “Three Guys and Three Girls”, яка принесла йому популярність. Завдяки зйомкам у драмі “Прости, я люблю тебе” він зміг виділитися серед своїх колег, а також отримав кілька нагород. Йому довелося перервати акторську кар’єр єру через служби в армії. 27 квітня 2007 року він закінчив службу і повернувся до акторської діяльності, знявшись у фільмі “Незмонтований фільм”.

7. Кім у Бін

Справжнє ім’я — Кім Хен Джун, народився 16 липня 1989 року у Сеулі. У 2011 році Кім У Бін дебютував на телебаченні в серіалі «Біле Різдво». У 2013 році відбувся офіційний дебют Кім У Біна на великому екрані. У листопаді в прокат вийшло продовження фільму «Один» (одного з найкасовіших фільмів Кореї) під назвою «Один 2», в якому У Бін виконав роль сіна одного з учасників бандитського угруповання.

8. Мінхо

Справжнє ім’я — Чхве Мінхо. Актор, співак, модель і учасник групи SHINee. Народився 9 грудня 1991 року в Інчхоні, Південна Корея. До дебюту у складі SHINee, Мінхо працював моделлю на показах Сан Бека. Він сам написав кілька реп – партій до пісень групи, а також знявся в кліпах Girls’ Generation і VNT. Офіційний дебют Мінхо в якості актора відбувся в листопаді 2010 року, коли на екрани вийшла спеціальна драма “Піаніст”.

9. Чи Хонбін

Хонбін дебютував у складі чоловічої групи VIXX в явились в місті у 2012 року, його акторський дебют відбувся в 2014 році в драмі каналу SBS”Добрий день”. А в 2016 році художник дісталася головна роль в серіалі KBS2 “Школа Мурим”.

10. Чи Геть Гін

Перший дебют молодого актора відбувся у картини «Сонце в обіймах місяця» (2012). Невелика роль відразу ж привернула до нього увагу не тільки телеглядачів, але і кінокритиків. Після виходу цієї драми актор отримав від своїх шанувальників цікаве прізвисько «відчуженого красивого чоловіка з палацу».

11. Юн Ши Юн

Справжнє ім’я Юн Дон Ду, змінив ім’я після вступу в коледж. Коли він прийшов на прослуховування в серіал “High Kick Through the Roof” він не сподівався на успіх, так як туди прийшло багато красивих і вже відомих акторів. Але режисер хотів когось нового і невідомого публіці, може саме тому так пощастило Юн Ши Юну.

12. Пак Чханель

Є членом K-pop групи EXO. Чханель знявся в одному епізоді серіалу Royal Villa в 2013 році. Був учасником шоу «Закони Джунглів в Мікронезії» і учасником шоу «Сусіди», але залишив його з-за завантаженого розкладу. Дебютував на великому екрані в 2015 році у фільмі «Магазин Чансу».

13. Лі Хен У

Лі Хен У південнокорейський актор, відомий своїми ролями у дорамах “Майстер навчання” і “Людина з екватора”. У 2010 році Лі Хен У узяв участь у музичному проекті “Footloose”. У 2011 році актор став ведучим музичної передачі “Music On Top”. Актор розширив свою популярність, зігравши в історичній драмі “Ге Бек” і містичному трилері “Людина з екватора”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України