Авторські статтіФотогалерея

Фото планети Земля з МКС, від яких у вас перехопить подих

Американський космонавт Джек Фішер, перебуваючиу на міжнародній космічній станції (МКС) зі швидкістю 28,164 км/год, робить приголомшливі своєю красою знімки нашої планети з запаморочливої висоти (402 км)! Фішер постачає їх хештегом #earthshapes і викладає у свій твіттер @ASTRO2FISH. Ось підбірка його найбільш вражаючих фотографій блакитної планети!

1. Вони називають це море Червоним, але в ньому так багато блакитного неба. Я вражений тим, наскільки яскравими виглядають фарби з космосу!

2. “Що потрібно, щоб правильно почати ранок понеділка? Кава і прекрасний схід!”

3. “Скажіть мені, хіба це не виглядає як акварельна палітра? Земля дивує мене своєю красою кожен день”.

4. “Коли мати-природа вирішує покружится, це одночасно красиво і страшно. Схоже, тайфун Нору набирає обертів”.

5. “Вогонь навколо вулкану Везувій минулого тижня. Ми молимося за пожежних по всьому світу, які ризикують своїми життями заради нас”.

6. “Вдалося сфотографувати вантажний корабель “Прогрес” з ілюмінатора – він не завжди відкрити1, тому рідко вдається насолодитися чудовим краєвидом”.

7. Тут Фішер показує відправку на МКС космонавтів Рендольфа Брезника, Паоло Несполі і Сергія Рязанського.

8. “За 24 години перед нами проходить 16 днів і ночей, а значить і безліч чудових заходів і сходів”.

9. Джек Фішер займається йогою при нульовій гравітації.

10. “Помітив це красиве місце, яке виглядає як зразок сучасного мистецтва, в Південній Америці. У мене трохи закрутилася голова, але це божественно!”

11. “З орбіти можна спостерігати всі сезони відразу. Побачив це різнобарвне озеро і помітив, що одна частина замерзла, а інша – ні. Як чудово!”

12. “Вулкан Сент-Хеленс. Його попіл долетів до самого Колорадо, коли я був дитиною. Бачу контури там, де раніше був бік вулкана. Жахлива місце”.

13. Нова сонячна батарея на сліпучо-голубому тлі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України