Немає такої країни, де б то не було під забороною. Просто деякі з них, на наш погляд, досить забавні. Давайте дізнаємося., в якій країні заборонено.
Ми нагадуємо, що якщо ви зібралися куди-небудь поїхати, то не буде зайвим знати (і виконувати) закони цієї країни, навіть якщо вони здаються нам дивними.
Австралія
- У неділю після полудня заборонено з’являтися в громадських місцях в штанах рожевого кольору.
- Поміняти лампочку мають право тільки кваліфіковані електрики. Інакше штраф!
Англія
- Заборонено струшувати і чистити килими на вулицях. Увага, на всяк випадок: якщо ви вирішили цим зайнятися на дозвіллі, робити це необхідно тільки до 8:00 ранку.
- Заборонено випасати велика рогата худоба на вулиці з 7:00 до 22:00, за винятком наявності дозволу поліцейських.
- Не можна цілуватися на залізничних вокзалах. Про це говорять встановлені знаки. Власті побоюються, що із-за довгих прощань всі перони будуть перевантажені.
Італія
- C 2008 року у Венеції не можна годувати голубів на площі Сан-Марко. Це викликано тім, що голуби псують історичні будівлі та пам’ять пам’ятники. А також ці на перший погляд нешкідливі птиці є рознощиками небезпечних хвороб.
- У місті Эраклея, що недалеко від Венеції, заборонено будівництво пісочних замків на пляжах, тому що вони можуть перешкоджати проходу людей, які прогулюються уздовж берега.
- У Эболе закоханим не можна цілуватися в машині.
- На італійському острові Капрі існує заборона на носіння взуття з дерев’яна яними колодками, а також будь-взуття, що видає шум.
Сінгапур
Ті, хто жують «„Орбіт“ без цукру», будуть покарані. Адже тут заборонено перевозити і вживати жувальну гумку. Це правило діє аж з 1992 року. В цій країні впевнені, що жуйка може дуже сильно зіпсувати здоров’я і забруднити навколишнє середовище.
Канада
У Канади за законом з 6:00 до 18:00 з понеділка по п’ятому ятницю 35 % радіоефіру повинен займати тільки національний контент.
Японія
У 2008 році країна вирішила запровадити щорічний контроль за розміром талій своїх громадян у віці 40-74 років (не більше 86 см для чоловіків і 90 см для жінок). Так Японія бореться з ожирінням і супутніми хворобами. У 2015 році ті компанії, які не виконали показники», були оштрафовані.
Індія
Продовжуючи тему боротьба із зайвою вагою, у 2016 році в індійському штаті Керала введень «податок на жир» — 14,5 % на гамбургери, піцу, пончики та інші жирні страви, які подаються в ресторанах.