12 вересня виходить демоверсія Forza Horizon 3

Компанія Microsoft відома тим, що випускає передрелізні варіанти своїх ігор. Ось і зараз перед запуском повноцінної Forza Horizon 3 геймери спочатку отримають її демоверсію.

Спробувати свої навички на демоверсії Forza Horizon  геймери зможуть, починаючи з 12 вересня. У своєму рекламному варіанті популярна «гонялка» має лише один автомобіль і дуже обмежене просторове поле. Тим не менш, на неї цілком можна потренуватися до тих пір, коли у продажу з’явиться повноцінний продукт. Тим більше, чекати його виходу до споживача, за даними розробника, залишилося не довго, до 27 вересня.

У своєму повному форматі Forza Horizon 3 запропонує геймерам більше трьохсот найрізноманітніших транспортних засобів і просторове поле з величезними можливостями. Можна буде влаштовувати і командні змагання, в кожній з яких можуть взяти участь до чотирьох осіб. Користувачу, який захоче пограти повноцінно в Forza Horizon 3, необхідно мати не менше 19 гіг вільної пам’яті. Крім цього, є ще і вимоги до параметрів «заліза», на яку він має намір закачати іграшку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh