Авторські статтіТехно

12 вересня виходить демоверсія Forza Horizon 3

Компанія Microsoft відома тим, що випускає передрелізні варіанти своїх ігор. Ось і зараз перед запуском повноцінної Forza Horizon 3 геймери спочатку отримають її демоверсію.

Спробувати свої навички на демоверсії Forza Horizon  геймери зможуть, починаючи з 12 вересня. У своєму рекламному варіанті популярна «гонялка» має лише один автомобіль і дуже обмежене просторове поле. Тим не менш, на неї цілком можна потренуватися до тих пір, коли у продажу з’явиться повноцінний продукт. Тим більше, чекати його виходу до споживача, за даними розробника, залишилося не довго, до 27 вересня.

У своєму повному форматі Forza Horizon 3 запропонує геймерам більше трьохсот найрізноманітніших транспортних засобів і просторове поле з величезними можливостями. Можна буде влаштовувати і командні змагання, в кожній з яких можуть взяти участь до чотирьох осіб. Користувачу, який захоче пограти повноцінно в Forza Horizon 3, необхідно мати не менше 19 гіг вільної пам’яті. Крім цього, є ще і вимоги до параметрів «заліза», на яку він має намір закачати іграшку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України