Життя

12 ознак, що ви створені одне для одного

Так, якщо…

Птахи і небо. Риби і море. Шкарпетки і черевики. Хліб і масло.

Визнаємо: деякі речі просто створені один для одного.

Те ж саме ми часто говоримо і про людей. Про те, про кого ми мріємо одного разу зустріти. А ви зустріли свого?

Так, якщо…

1. Ви смієтеся над одними і тими ж дурницями.

Чорний гумор, спів невпопад, смішна лама, незручні моменти…Ви вже почали забувати, як звучить ваш власний сміх, тому що він завжди зливається з його сміхом. У вас безліч своїх жартів, які розумієте тільки ви, тому що ви часто разом смієтеся.

2. Ви закінчуєте один за одним пропозиції.

Коли ви робите паузу, щоб підібрати слово, він доповнює вас. Ви втратили рахунок, скільки разів ви обидва починали говорити одне і ті ж одночасно. Здається, що ві можете читати думки один одного. Іноді ви навіть ловите себе на думці, навіщо вам взагалі розмовляти. Адже ви і так знаєте, що скажете один одному.

3. Ви сприймаєте її проблеми як свої.

Неможливо відчувати себе щасливою, коли твоєму милому погано. Ви співчуваєте один одному, тому що, здається, відчуваєте емоції один одного. Так і справлятися з проблемами стало легше, з тих пір, як ви знайшли один одного. Тепер ви проходите через всі разом.

4. Він змушує вас хотіти бути кращою.

Ви обоє постійно прагнете удосконалювати себе. Не через критику чи невдоволення, а тому що ви хочете бути краще один для одного.

5. Ви неймовірно схожі.

Це не збіг. Чим більше ви дізнаєтеся один одного, тим краще розумієте, наскільки ви однакові. Вам подобається одна музика, одні фільми, спорт, книги і смак морозиво. Навіть ваші переконання, цінності, надії і мрії збігаються. Іноді це навіть лякає вас. Наприклад, коли ви зрозуміли, що він теж найбільше любити жовтий і зелений емемдемс. Правда?

6. Його слабкості – це ваша сила.

Навіть ваші відмінності підходять один одному. У чому він слабкий – ти сильна, ніж ти слабка – він сильний. Ви нарешті зрозуміли вислів, що люди доповнюють один одного. Коли ти нервуєш, він спокійний. Коли він щось не розуміє, ти знаєш відповідь. Ви постійно розвиваєтесь і вчіться один в одного.

7. Ви намагаєтеся, щоб у вас все склалося.

Навіть коли зявляються  труднощі, розлука для вас варіант. Після сварки кожен з вас прагне, щоб все налагодилося. Ви залишаєтеся разом, незважаючи ні на що, тому що знаєте, що вам судилося бути разом.

8. Ви обожнюєте всі один в одного.

Замість того, щоб знаходити дратують дрібниці, ви любите один одного саме за ці дрібниці. Як вона сопе вранці. Як він голосно смакує їжу. Як вона гикає, якщо замерзне. Як він свистить, коли йде додому.

9. Ви відчуваєте себе на правильному місці.

Ви не можете пояснити, ви просто відчуваєте, що це – правильні відносини, що ви – з правильною людиною. Вам легко і комфортно. Ви відчуваєте себе як вдома.

10. Вм відкрито про все говорите.

У вас немає такого поняття як секрет. Ви розповідаєте один одному все, починаючи з того, як пройшов ваш день, і закінчуючи самими таємними переживаннями своєї душі. Між вами є сильне почуття довіра і поваги. Ви завжди можете покластися один на одного.

11. Він – дійсно ваш кращий друг.

Він розуміє вас, як ніхто інший. Ви відчуваєте себе абсолютно вільно поряд з ним, знаючи, що, що б ви не утнули, він не розлюбить вас.

12. Життя була б порожнє без нього.

Хоча ви можете жити один без одного, думка про те, що цієї людини не може бути поруч, пригнічує вас. Тоді б у вашому житті не було величезної частини. Тому що ця людина – ваше щастя, ваше все.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України